Winnica Wieliczka - Zielone butelki
Największy wybór win ekologicznych w Polsce!

Kategorie win

Winnica Wieliczka
Pokazuje 1 - 7 z 7 elementów
 • Wino łączące w sobie świeżość i aromat klasycznej niemieckiej odmiany z dużym potencjałem dojrzewania. Zapach moreli, zielonych jabłek, limonek, skórki pomarańczowej i kwiatu lipy łączy się z orzeźwiającym smakiem

  72,36 zł Oczekiwanie na dostawę
  Oczekiwanie na dostawę
 • Świeże, aromatyczne wino o zapachu jabłek, cytrusów, gruszek i kwiatu akacji, pełne w smaku.

  64,23 zł W magazynie
  W magazynie
 • Wytrawne, aromatyczne wino o zapachu owoców tropikalnych, cytrusów, gruszek i kwiatu akacji.

  56,10 zł W magazynie
  W magazynie
 • Wytrawne, czerwone wino będące kupażem klasycznych odmian europejskiej winorośli Vitis Vinifera pochodzące z winnicy położonej zaledwie 3 km od zabytkowej kopalni soli w Wieliczce. W ustach intensywny aromat leśnych owoców, czereśni, wiśni i porzeczek z lekką nutą wanilii, grzanek i kakao. 

  64,23 zł W magazynie
  W magazynie
 • Białe wytrawne wino z późnego zbioru o pełnym smaku i bogatym aromacie melonów, gruszek, prażonych migdałów, orzechów laskowych, wanilii, karmelu i toffi.

  72,36 zł Oczekiwanie na dostawę
  Oczekiwanie na dostawę
 • Białe, aromatyczne wino z późnego zbioru o delikatnej słodyczy i intensywnym aromacie białych kwiatów, jabłek, gruszek, ananasów i miodu lipowego.

  77,24 zł W magazynie
  W magazynie
 • Wytrawne czerwone wino o intensywnym aromacie czerwonych owoców, świeżych śliwek, wiśni, poziomek, fiołków i białego pieprzu.

  93,50 zł Oczekiwanie na dostawę
  Oczekiwanie na dostawę
Pokazuje 1 - 7 z 7 elementów
Product successfully added to the product comparison!
Ta strona używa plików cookie w celu optymalizacji i ułatwienia dostępu do naszej strony internetowej. Dalsze korzystanie z tej witryny internetowej oznacza akceptację tego stanu rzeczy. Możesz osobiście zarządzać tym, jakie i przez jakie witryny pliki cookie mogą być implementowane na Twoim urządzeniu. W celu zapoznania się ze szczegółami kliknij odnośnik - Więcej informacji