Największy wybór win ekologicznych w Polsce!

Kategorie win

Vignobles&Compagnie
Pokazuje 1 - 9 z 9 elementów
 • Czerwone wytrawne wino o ciemno wiśniowej barwie z fioletowymi przebłyskami. Nos jest bogaty o aromatach ciemnych owoców, przypraw oraz czarnych oliwek. W smaku odkrywamy czarną porzeczkę i ciemna jagodę, a także pieprz i odrobinę cynamonu. Zakończenie jest pełne i soczyste z delikatnymi garbikami.

  37,40 zł W magazynie
  W magazynie
 • Białe wytrawne wino o ładnej słomkowej barwie z zielonkawymi przebłyskami. W zapachu odkrywamy ciekawe aromaty ziemiste i delikatnie kwiatowe. W smaku biały bez i lilia przeplatają się ze świeżą owocowością owoców tropikalnych. Zakończenie jest lekkie i przejrzyste z nutką aromatów cytrusowych.

  37,40 zł W magazynie
  W magazynie
 • Czerwone wytrawne wino o ciemno fioletowej barwie. Nos jest świeży i owocowy z nutami białego pieprzu i ziół prowansalskich. Na podniebieniu odkrywamy czarną porzeczkę oraz wiśnię oraz przyprawy. Wino jest soczyste, z pełnymi taninami oraz nutkami dębowymi.

  43,09 zł W magazynie
  W magazynie
 • Mocno wytrawne czerwone wino  o ciemno fioletowej barwie. W zapachu wyczuwamy naturalność i delikatną ziemistość oraz nuty leśnych owoców. W smaku odkrywamy maliny i czerwone porzeczki oraz odrobinę czarnej jagody i białego pieprzu. Zakończenie jest dynamiczne i wyraziste z lekką nutką ziołową.

  51,22 zł W magazynie
  W magazynie
 • Lekko wytrawne białe wino o przejrzystej słomkowej barwie. Nos jest wyrazisty z wyczuwalnymi nutkami  żółtych owoców i cytrusów. W smaku wyczuwamy pigwę i mirabelkę ale również odrobinę mandarynki. Wino ma świeże zakończenie z lekką nutką cytrusową.

  42,93 zł W magazynie
  W magazynie
 • Białe wytrawne wino o pięknej przejrzystej, jasno słomkowej barwie. Nos jest bardzo aromatyczny i głęboki, z nutami ziołowo-kwiatowymi. W smaku wyczujemy akację i biały bez, a także gruszkę i białą brzoskwinię. Zakończenie jest wyraziste i zdecydowane z lekką nutką owocowości.

  76,42 zł W magazynie
  W magazynie
 • Wytrawne czerwone wino o głębokim ciemno rubinowym kolorze. W zapachu jest aromatyczne i wyraziste o nutach borówek, śliwki oraz przypraw. Na podniebieniu odkrywamy lekkie nuty powideł z dzikich jeżyn, lekkie aromaty ziołowe, rozmarynu oraz pieprzu. Zakończenie jest głębokie i dojrzałe z wyważonymi garbnikami i lekką owocowością.

  71,54 zł W magazynie
  W magazynie
 • Wytrawne eleganckie czerwone wino o ciemno fioletowej barwie. Nos jest wyrazisty z nutami egzotycznych przypraw i czarnych owoców oraz jeżyn. W smaku wyczuwalna dojrzała czarna i czerwona porzeczka, odrobiną białego pieprzu i świeża owocowość. Zakończenie jest pełne i wyraziste z delikatnymi garbnikami.

  42,28 zł W magazynie
  W magazynie
 • Wytrawne białe wino o ładnym jasno słomkowym kolorze ze złotymi przebłyskami. W zapachu jest bardzo aromatyczne, wyczuwalne  nuty kwiatowe oraz białych owoców. Na podniebieniu  jest rześkie o smaku białej brzoskwini oraz gruszki. Zakończenie jest przyjemne i orzeźwiające z lekką nutką ziołową.

  42,28 zł W magazynie
  W magazynie
Pokazuje 1 - 9 z 9 elementów
Product successfully added to the product comparison!
Ta strona używa plików cookie w celu optymalizacji i ułatwienia dostępu do naszej strony internetowej. Dalsze korzystanie z tej witryny internetowej oznacza akceptację tego stanu rzeczy. Możesz osobiście zarządzać tym, jakie i przez jakie witryny pliki cookie mogą być implementowane na Twoim urządzeniu. W celu zapoznania się ze szczegółami kliknij odnośnik - Więcej informacji