Największy wybór win ekologicznych w Polsce!

Kategorie win

Sacred Hill
Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów
 • Wyprzedaż

  Wino ma złożony nos z orzechami laskowymi i orzechami włoskimi, dojrzałą skórką cytrusów i kwiatami cytrusów z nutami cytryny brioche. Podniebienie jest pełne i bogate w delikatną żyłkę ożywionej kwasowości, która wspiera kremowe garbniki dębowe.

  91,45 zł 123,58 zł W magazynie
  W magazynie
 • Wyprzedaż

  Nieprzenikniony kolor i aromat. Eksplozja ciemnej śliwki damasceńskiej, 10 przypraw, czarnej oliwki, czarnej lukrecji i nut drzewa sandałowego. Na podniebieniu wypełnia usta bogactwo ciemnej śliwki, świątecznego ciasta i pikantnej, mięsistej złożoności. Garbniki są bardzo drobnoziarniste o miękkiej, kredowej jakości, co zapewnia pięknie wyważy finisz.

  84,83 zł 114,63 zł W magazynie
  W magazynie
 • Wyprzedaż

  Głęboki kolor. Aromat jest pięknie perfumowany i pachnący nutą cassis, dojrzałej czarnej porzeczki, białej trufli i ciemnej czekolady. Podniebienie ma dojrzałe, czarne owoce, czarne oliwki ze słodką nutą Cabernet Franc. Klasycznie skonstruowane, jest to ściśle związane, eleganckie, a jednocześnie mocne czerwone wino z ogromną mocą na finiszu.

  91,45 zł 123,58 zł W magazynie
  W magazynie
 • Wyprzedaż

  Nos to pachnąca mieszanka cytrusów i orzechów laskowych. Podniebienie jest okrągłe i kremowe ze słodkim ciastem cytrynowym, drobinkami pomarańczy i minerałów oraz nutami wanilii. Owoce pochodzą ze słynnych Tarasów Strzelców i są fermentowane w barriach francuskiego dębu. Dotyk starego stylu, ale dobrze wykonany.

  34,29 zł 46,34 zł W magazynie
  W magazynie
Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów
Product successfully added to the product comparison!
Ta strona używa plików cookie w celu optymalizacji i ułatwienia dostępu do naszej strony internetowej. Dalsze korzystanie z tej witryny internetowej oznacza akceptację tego stanu rzeczy. Możesz osobiście zarządzać tym, jakie i przez jakie witryny pliki cookie mogą być implementowane na Twoim urządzeniu. W celu zapoznania się ze szczegółami kliknij odnośnik - Więcej informacji