Największy wybór win ekologicznych w Polsce!

Kategorie win

Nodus
Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów
 • Wino macerowane i fermentowane w niskiej temperaturze, dzięki czemu osiąga idealną równowagę nut owocowych i prażonych. Nie podlega procesowi stabilizacji, przez co w trakcie fermentacji pojawia się naturalny osad. 

  45,53 zł W magazynie
  W magazynie
 • Kolor bladożółty. Aromaty świeżych cytrusów z nutą jabłka i gruszki oraz delikatną nutą mineralną. Bardzo świeże i rześkie na podniebieniu podniebienie z ananasem, cytrusami, gruszką i nutą białych kwiatów.

  26,83 zł W magazynie
  W magazynie
 • Lekkie z aromatami i smakami czerwonych jagód, brzoskwini i ziół. Wino o orzeźwiającej kwasowości, delikatnym ekstrakcie ziołowym i harmonijnym posmaku.

  26,83 zł W magazynie
  W magazynie
 • Eleganckie, żywe czerwone wino  z przyjemnie aromatycznymi czerwonymi owocami. W ustach miękkie i aksamitne z idealną kwasowością.

  26,83 zł W magazynie
  W magazynie
 • Otwarte, klarowne, jasne wino o barwie siana.W smaku eleganckie i złożone, z nutami młodego drewna, owoców tropikalnych i wanilii. W smaku harmonijne o dobrej strukturze, z lekką kwasowością. Jego wykończenie nawiązuje do aromatów owoców i drewna.

  45,53 zł W magazynie
  W magazynie
 • Świeże aromaty owocowe z nutami cytrusów. Na podniebieniu dobrze zbudowane. Z doskonałym długim finiszem.

  37,40 zł W magazynie
  W magazynie
 •  Wino o malinowym kolorze i intensywnych aromatach czerwonych owoców. W smaku świeże i orzeźwiające. 

  31,71 zł W magazynie
  W magazynie
 • Niesamowite i bogate w smaku i aromacie wino. W nosie mocno wyczuwalne wiśnie i czarna porzeczka. W smaku zrównoważone i okrągłe. 

  23,58 zł W magazynie
  W magazynie
Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów
Product successfully added to the product comparison!
Ta strona używa plików cookie w celu optymalizacji i ułatwienia dostępu do naszej strony internetowej. Dalsze korzystanie z tej witryny internetowej oznacza akceptację tego stanu rzeczy. Możesz osobiście zarządzać tym, jakie i przez jakie witryny pliki cookie mogą być implementowane na Twoim urządzeniu. W celu zapoznania się ze szczegółami kliknij odnośnik - Więcej informacji