Największy wybór win ekologicznych w Polsce!

Kategorie win

Nodus
Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów
 • Wino o pięknym rubinowym kolorze z jasnymi brzegami, o aromacie czerwonych owoców takich jak śliwki, wiśnie i borówki, W smaku posiada okrągłe taniny, zakończenie jest wyrazistę dzięki temu to wino sprawdzi się świetnie z grillem i pieczeniami. 

  37,40 zł W magazynie
  W magazynie
 • Wino o  piękny słomkowy odcieniu z zielonkawymi refleksami. W aromacie jest świeże i złożone, uwydatniające aromaty białych owoców, owoców tropikalnych, z akcentami miodu, oraz kwiatów. Na podniebieniu jest pełne  z świetnie wyważoną kwasowością, której towarzyszy owocowy charakter. Wino idealne na upały. 

  37,40 zł W magazynie
  W magazynie
 • Wytrawne białe wino o jasno zielonkawym kolorze z jasno słomkowym kolorze. W zapachu dojrzale owoce tropikalne i lekko cytrusowe nuty. W smaku jest soczyste z wyraźną białą brzoskwinią, ananasem i lekką trawą cytrynową. Zakończenie jest świeże i złożone z dobrą kwasowością.

  56,91 zł W magazynie
  W magazynie
 • Białe wytrawne wino o jasno zielonkawej barwie, z żółtymi przebłyskami. W zapachu aromatyczne kwiaty białego bzu i lilii, a także zielone owoce. W smaku agrest i soczyste winogrona oraz wysoka mineralność. Zakończenie jest świeże i wibrujące z lekko cytrusową nutą.

  37,40 zł W magazynie
  W magazynie
Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów
Product successfully added to the product comparison!
Ta strona używa plików cookie w celu optymalizacji i ułatwienia dostępu do naszej strony internetowej. Dalsze korzystanie z tej witryny internetowej oznacza akceptację tego stanu rzeczy. Możesz osobiście zarządzać tym, jakie i przez jakie witryny pliki cookie mogą być implementowane na Twoim urządzeniu. W celu zapoznania się ze szczegółami kliknij odnośnik - Więcej informacji