Największy wybór win ekologicznych w Polsce!

Kategorie win

Nodus
Pokazuje 1 - 7 z 7 elementów
 • Białe wytrawne wino o jasno zielonkawej barwie, z żółtymi przebłyskami. W zapachu aromatyczne kwiaty białego bzu i lilii, a także zielone owoce. W smaku agrest i soczyste winogrona oraz wysoka mineralność. Zakończenie jest świeże i wibrujące z lekko cytrusową nutą.

  32,44 zł W magazynie
  W magazynie
 • Delikatne różowe wino o ładnym jasno łososiowym kolorze. W zapachu wyczuwalne aromaty kwiatów wiśni i bzu, a także czerwonych owoców. Na podniebieniu soczysta truskawka i rześka poziomka. Lekkie ale wyraziste zakończenie z nutką  soku z czerwonej porzeczki.

  29,27 zł W magazynie
  W magazynie
 • Wytrawne białe wino o jasno zielonkawym kolorze z jasno słomkowym kolorze. W zapachu dojrzale owoce tropikalne i lekko cytrusowe nuty. W smaku jest soczyste z wyraźną białą brzoskwinią, ananasem i lekką trawą cytrynową. Zakończenie jest świeże i złożone z dobrą kwasowością.

  41,46 zł W magazynie
  W magazynie
 • Wytrawne czerwone wino o ciemno wiśniowym kolorze z lekkimi brązowymi przebłyskami. W nosie bukiet kompotu z suszonych owoców oraz leśne czarne owoce. Smak jest pełny i dojrzały o nutach leśnego runa i czarnych jeżyn raz lekko dymnych aromatów. Zakończenie jest głębokie i okrągłe z delikatną taniną.

  50,41 zł W magazynie
  W magazynie
 • Wytrawne białe wino o ładnej złocistej barwie. W zapachu jest aromatyczne z wyraźną nutą owoców tropikalnych, ziół i dębu. W smaku jest złożone z aromatami dojrzałych owoców, jabłek oraz złocistej gruszki, a także lekko kremowe. Zakończenie jest długie i złożone ze zbalansowaną kwasowością

  50,41 zł W magazynie
  W magazynie
 • Lekkie różowe wino o głębokiej malinowej barwie. Wyczuwamy delikatne zapachy wiosennych kwiatów i czerwonych borówek. Na podniebieniu smak malin i czerwonych soczystych borówek. Eleganckie i łagodne zakończenie z nutką czerwonej porzeczki.

  34,96 zł W magazynie
  W magazynie
 • Białe wytrawne wino o ładnym jasno-żółtym kolorze, ze złotymi przebłyskami. W zapachu jest lekko aromatyczne, pachnące kwiatami akacji oraz owocami tropikalnymi. W smaku odkrywamy egzotyczne owoce, brzoskwinię i nektarynkę, dalej lekko ziołowy posmak oraz delikatne słodkie egzotyczne przyprawy. Zakończenie jest pełne, wytrawne o delikatnej kwasowości.

  93,82 zł W magazynie
  W magazynie
Pokazuje 1 - 7 z 7 elementów
Product successfully added to the product comparison!
Ta strona używa plików cookie w celu optymalizacji i ułatwienia dostępu do naszej strony internetowej. Dalsze korzystanie z tej witryny internetowej oznacza akceptację tego stanu rzeczy. Możesz osobiście zarządzać tym, jakie i przez jakie witryny pliki cookie mogą być implementowane na Twoim urządzeniu. W celu zapoznania się ze szczegółami kliknij odnośnik - Więcej informacji