Największy wybór win ekologicznych w Polsce!

Kategorie win

Jura
Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów
 • Te wino chardonnay pochodzące z Polski wywodzi się z serii black label. Jej barwa jest bardzo delikatna i jasna, w nosie można wyczuć nutki mango, pomarańczy i wanilii. Smakiem natomiast dominują w nim cytrusy z dotknięciem ananasa.

  77,24 zł W magazynie
  W magazynie
 • Pochodzące z winnicy znajdującej się tuż pod krakowem wino niskoalkoholowe, musujące - Seyval Blanc. Wręcz stworzone na letnie wieczory.

  60,16 zł W magazynie
  W magazynie
 • Polskie wino pochodzące spod krakowa o barwie jasno-słomkowej. Posiada dużo mocniejszą budowę od innych win z winnicy Jura. Aromatem najbardziej dominują owoce takie jak marakuja, grejpfrut, morela i czerwone jabłko.

  67,48 zł W magazynie
  W magazynie
 • Wykwintny francuski, klasyczny trunek wykonany w polskiej wersji. Wino ekologiczne chardonnay bardzo czyste o barwie jasnej prosto spod krakowa. W nosie wyczuć można ogromną ilość aromatów takich jak biały bez, grejpfrut oraz nuty jabłek.  

  56,91 zł W magazynie
  W magazynie
 • Zachowując dość lekką stylistykę (12% alkoholu) i dojrzewając jedynie w stalowych zbiornikach, wnosi klasyczny aromat tej odmiany, choć nadal reprezentują go młode owoce, w tym zielone jabłka i cytrusy. Jest też trochę skórki grejpfruta, smak mocno mineralny, ziołowy, a w tym bardzo orzeźwiający.

  74,80 zł W magazynie
  W magazynie
 • Po zapachu można doświadczyć nuty miodowej oraz karmelu. W smaku wino bardzo wytrawne oraz złożone.

  75,00 zł W magazynie
  W magazynie
 • Wino barwy jasnej - rubinowej. W smaku oddające dużo czerwonych owoców i dębu z dymnymi tonami.

  52,34 zł 60,16 zł W magazynie
  Na magazynie pozostało: 8 Butelek
  Do końca pozostało:
  W magazynie
 • Dobrze ułożone, przyjemnie kwaskowe i wytrawne. O delikatnej, jasnej barwie, w nosie słodka pomarańcza i mango. W smaku ananasy i cytrusy.

  45,97 zł 52,84 zł W magazynie
  Na magazynie pozostało: 6 Butelek
  Do końca pozostało:
  W magazynie
Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów
Product successfully added to the product comparison!
Ta strona używa plików cookie w celu optymalizacji i ułatwienia dostępu do naszej strony internetowej. Dalsze korzystanie z tej witryny internetowej oznacza akceptację tego stanu rzeczy. Możesz osobiście zarządzać tym, jakie i przez jakie witryny pliki cookie mogą być implementowane na Twoim urządzeniu. W celu zapoznania się ze szczegółami kliknij odnośnik - Więcej informacji