Największy wybór win ekologicznych w Polsce!

Kategorie win

Isabelle et Bruno Perraud
Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów
 • Organiczne oraz biodynamiczne francuskie wino o bardzo eleganckim oraz żywym smaku. 

  78,86 zł W magazynie
  W magazynie
 • Białe wytrawne wino o słomkowym kolorze. W zapachu kwiaty, mandarynka oraz egzotyczne przyprawy. Na podniebieniu wyczuwamy gruszkę, czerwone soczyste jabłko i mandarynkę. Świeże zakończenie z wyważoną kwasowością i odrobina skórki cytrynowej

  109,76 zł W magazynie
  W magazynie
 • Z każdym nowym rocznikiem Perraud umacnia swoją reputację jako nadprzyrodzonej siły, z którą należy się liczyć: to jedno z czołowych stanowisk dowodzenia we Francji w zakresie organicznej/biodynamicznej uprawy winorośli; nadal posiada bardzo przystępne cenowo nieruchomości winnic; i jest domem dla wielu młodych, ambitnych vigneronów.

  139,84 zł W magazynie
  W magazynie
 • Chlebowy aromat, z owocami leśnymi, liściem figowym, estragonem i bogatymi ziołami. Nawet samfir. Podniebienie jest miękkie i bujne z bogatymi czerwonymi owocami, stollenem i imbirem. Na środku talerza znajdują się maliny, czerwone porzeczki, fiołki i fioletowe owoce. Taniny są gładkie i soczyste, co prowadzi do delikatnego owocowego finiszu.

  96,58 zł W magazynie
  W magazynie
 • Niesamowicie intrygujące Chardonnay, Sauvigon Blanc. Wino organiczne, biodynamiczne, bez dodatku siarczynów

  96,75 zł W magazynie
  W magazynie
 • Wino czerwone z 40-letnich winorośli, 100% z szczepu gama. O kolorze głębokiego fioletu. W aromacie czerwone owoce z nutami kwiatów. W smaku czuć miękkie przyjemne garbniki z czerwonymi owocami. 

  87,80 zł W magazynie
  W magazynie
Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów
Product successfully added to the product comparison!
Ta strona używa plików cookie w celu optymalizacji i ułatwienia dostępu do naszej strony internetowej. Dalsze korzystanie z tej witryny internetowej oznacza akceptację tego stanu rzeczy. Możesz osobiście zarządzać tym, jakie i przez jakie witryny pliki cookie mogą być implementowane na Twoim urządzeniu. W celu zapoznania się ze szczegółami kliknij odnośnik - Więcej informacji