Największy wybór win ekologicznych w Polsce!

Kategorie win

Hacienda El Espino
Pokazuje 1 - 10 z 10 elementów
 • Wino o jasnym i krystalicznym kolorze, ma wyrazisty i intensywny aromat, złożony z szerokiego bukietu i pysznego połączenia aromatów owocowych i kwiatowych. Podniebienie jest szerokie, pełne życia o zrównoważonej świeżości, dobrej kwasowości i intensywnym finiszu.

  25,20 zł W magazynie
  W magazynie
 • Różowe o jasnym i krystalicznym kolorze, ma wyrazisty i intensywny aromat, złożony z szerokiego bukietu i pysznego połączenia aromatów owocowych i kwiatowych. Podniebienie jest szerokie, pełne życia o zrównoważonej świeżości, dobrej kwasowości i intensywnym finiszu.

  25,20 zł W magazynie
  W magazynie
 • Intensywny kolor granatu, z fioletowymi refleksami ukazują jego świeżość i witalność. Okrągłe i pełne. O słodkich aromatach. Charakteryzuje się głębią i złożonością, którae wzbudzają zainteresowanie. Na podniebieniu jest przyjemne, gładkie i okrągłe. W smaku ujawnia wyjątkową harmonię i wykończenie, które zachęca do kontynuowania degustacji tego...

  25,20 zł W magazynie
  W magazynie
 • Intensywny kolor granatu, z fioletowymi refleksami ukazuje jego świeżość i witalność. Okrągłe i pełne. Podniebienie jest przyjemne, okrągłe i gładkie, z wykwintną harmonią, złożonych aromatach oraz nutami jagodowymi, przyprawami i młodą, owocową świeżością, która nadaje mu witalności. Niezwykłe młode wino o masie i złożoności, przyjemne dla podniebienia,...

  25,20 zł W magazynie
  W magazynie
 • W kolorze jasnożółte, wyraziste Chardonnay o aromatach owoców tropikalnych, melona i pełnią śródziemnomorskich przypraw. Wino z dobrą kwasowością i równowagą. Podniebienie jest szerokie i pełne. Z dobrą kwasowością i równowagą. Chadonnay z charakterem i długim finiszem, idealny do towarzyszenia szerokiej gamie potraw, od białych mięs, różnorodnych ryb,...

  25,20 zł Oczekiwanie na dostawę
  Oczekiwanie na dostawę
 • Różowe, o jasnym, jasnym i krystalicznym kolorze, ma wyrazisty i intensywny aromat, złożony z szerokiego bukietu i pysznego połączenia aromatów owocowych i kwiatowych. Podniebienie jest szerokie, pełne życia o zrównoważonej świeżości, dobrej kwasowości i intensywnym finiszu.

  24,39 zł W magazynie
  W magazynie
 • Wino o jasnym i jasno-żółtym kolorze z wyrazistym Chardonnay, aromatami owoców tropikalnych, melona i nutą śródziemnomorskich przypraw. Podniebienie jest szerokie i pełne. Charakteryzuje je dobra kwasowość i równowaga.

  25,20 zł W magazynie
  W magazynie
 • Jasny kolor, z nutami rubinu i granatu. Świeże i aromatyczne. Wyczuwalne słodka papryka, lukrecja, mineralność. Eksplozja z mnóstwem aromatów. Wino jest wyraziste na podniebieniu, ze słodkim i gładkim atakiem, tylną amplitudą pikantnych i owocowych nut. Finisz jest bogaty i trwały zachęcający do ponownego picia.

  24,39 zł W magazynie
  W magazynie
 • Głęboki kolor z dużą intensywnością i wyraźnymi fioletowymi refleksami, pełna aromatyczna moc, czerwone owoce. Idealny balans drewna, który nadaje mu głębi, nut wanilii i prażonych tonów. W ustach jest pełny, słodki i aksamitny przy wejściu, otwierający się i pokazujący cały swój potencjał. Dobra trwałość, kwasowość i równowaga.

  32,52 zł W magazynie
  W magazynie
 • Głęboki kolor z dużą intensywnością i wyraźnymi fioletowymi refleksami, pełna aromatyczna moc, czerwone owoce, idealny wkład drewna, który zapewnia głębię, nuty wanilii i prażone tony.

  32,52 zł W magazynie
  W magazynie
Pokazuje 1 - 10 z 10 elementów
Product successfully added to the product comparison!
Ta strona używa plików cookie w celu optymalizacji i ułatwienia dostępu do naszej strony internetowej. Dalsze korzystanie z tej witryny internetowej oznacza akceptację tego stanu rzeczy. Możesz osobiście zarządzać tym, jakie i przez jakie witryny pliki cookie mogą być implementowane na Twoim urządzeniu. W celu zapoznania się ze szczegółami kliknij odnośnik - Więcej informacji