Największy wybór win ekologicznych w Polsce!

Kategorie win

Hacienda El Espino
Pokazuje 1 - 9 z 9 elementów
 • Głęboki kolor z dużą intensywnością i wyraźnymi fioletowymi refleksami, pełna aromatyczna moc, czerwone owoce, idealny wkład drewna, który zapewnia głębię, nuty wanilii i prażone tony.

  35,77 zł W magazynie
  W magazynie
 • Różowe o jasnym i krystalicznym kolorze, ma wyrazisty i intensywny aromat, złożony z szerokiego bukietu i pysznego połączenia aromatów owocowych i kwiatowych. Podniebienie jest szerokie, pełne życia o zrównoważonej świeżości, dobrej kwasowości i intensywnym finiszu.

  27,64 zł W magazynie
  W magazynie
 • Wino o żywym i jasnym słomkowożółtym kolorze jest wyrazistym chardonnay, z aromatem owoców tropikalnych, nutami cytrusowymi i odrobiną śródziemnomorskich przypraw. W ustach szerokie, pełne i kędzierzawe, o dobrej kwasowości i zrównoważonej. Jest to chardonnay z charakterem i dobrą długością, idealne do szerokiej gamy dań, od białych mięs, różnych ryb, dań...

  27,64 zł W magazynie
  W magazynie
 • 27,64 zł W magazynie
  W magazynie
 • Bardzo dobra mieszanka Merlot, Cabernet Sauvignon, Monastell, Syrah. Suszone i dojrzałe owoce czarne, dobrze temperowane dębem. Dobrze wyważony i gładki. Jest to świetne hiszpańskie Rojo do popijania i delektowania się.

  39,84 zł W magazynie
  W magazynie
 • Wino o jasnym i krystalicznym kolorze, ma wyrazisty i intensywny aromat, złożony z szerokiego bukietu i pysznego połączenia aromatów owocowych i kwiatowych. Podniebienie jest szerokie, pełne życia o zrównoważonej świeżości, dobrej kwasowości i intensywnym finiszu.

  28,62 zł W magazynie
  W magazynie
 • Jasny kolor, z nutami rubinu i granatu. Świeże i aromatyczne. Wyczuwalne słodka papryka, lukrecja, mineralność. Eksplozja z mnóstwem aromatów. Wino jest wyraziste na podniebieniu, ze słodkim i gładkim atakiem, tylną amplitudą pikantnych i owocowych nut. Finisz jest bogaty i trwały zachęcający do ponownego picia.

  26,83 zł W magazynie
  W magazynie
 • Wino o jasnym i jasno-żółtym kolorze z wyrazistym Chardonnay, aromatami owoców tropikalnych, melona i nutą śródziemnomorskich przypraw. Podniebienie jest szerokie i pełne. Charakteryzuje je dobra kwasowość i równowaga.

  28,62 zł W magazynie
  W magazynie
 • Różowe, o jasnym, jasnym i krystalicznym kolorze, ma wyrazisty i intensywny aromat, złożony z szerokiego bukietu i pysznego połączenia aromatów owocowych i kwiatowych. Podniebienie jest szerokie, pełne życia o zrównoważonej świeżości, dobrej kwasowości i intensywnym finiszu.

  18,78 zł 26,83 zł W magazynie
  Na magazynie pozostało: 23 Butelek
  Do końca pozostało:
  W magazynie
Pokazuje 1 - 9 z 9 elementów
Product successfully added to the product comparison!
Ta strona używa plików cookie w celu optymalizacji i ułatwienia dostępu do naszej strony internetowej. Dalsze korzystanie z tej witryny internetowej oznacza akceptację tego stanu rzeczy. Możesz osobiście zarządzać tym, jakie i przez jakie witryny pliki cookie mogą być implementowane na Twoim urządzeniu. W celu zapoznania się ze szczegółami kliknij odnośnik - Więcej informacji