Największy wybór win ekologicznych w Polsce!

Kategorie win

Fidora
Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów
 • Czerwone wino o mocnym rubinowym kolorze i granatowych odcieniach. Bukiet jest złożony i intensywny. Dojrzałe czerwone śliwki, przyprawy oraz suszone owoce. W smaku jest dojrzałe i gęste. Dużo wanilii i cynamonu, rodzynek oraz suszonych śliwek. Ma ciepłe i miłe zakończenie, a aromaty wina pozostają z nami na długi czas.

  182,11 zł W magazynie
  W magazynie
 • Jet to białe wytrawne wino, o słomkowym kolorze. W zapachu jest aromatyczne, wyczuwamy gruszkę i białe kwiaty. Na podniebieniu owoce tropikalne i skórka z cytrynu. Wino jest rześkie i mineralne z łagodną kwasowością.

  39,84 zł W magazynie
  W magazynie
 • 32,52 zł W magazynie
  W magazynie
 • Czerwone wino o słodkim smaku. Posiada intensywny rubinowy kolor z purpurowymi odcieniami. Bukiet jest złożony i intensywny. Aromaty czarnej wiśni migdałów oraz egzotycznych przypraw. W smaku intensywnie przebijają się owoce nie tylko wiśni ale również suszonej śliwki i cynamonu. Zakończenie jest wyważone łagodne i długie.

  116,26 zł W magazynie
  W magazynie
 • Czerwone wino wytrawne w  rubinowo-czerwonym kolorze. W zapachu dużo wiśni i róży oraz pieprzu, typowego dla szczepu Corvina. Bukiet jest świeży, wytrawny, miękki ale i lekko taniczny.  Na zakończeniu jest  żywe,trochę cierpkie i pieprzne.

  56,10 zł W magazynie
  W magazynie
Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów
Product successfully added to the product comparison!
Ta strona używa plików cookie w celu optymalizacji i ułatwienia dostępu do naszej strony internetowej. Dalsze korzystanie z tej witryny internetowej oznacza akceptację tego stanu rzeczy. Możesz osobiście zarządzać tym, jakie i przez jakie witryny pliki cookie mogą być implementowane na Twoim urządzeniu. W celu zapoznania się ze szczegółami kliknij odnośnik - Więcej informacji