Największy wybór win ekologicznych w Polsce!

Kategorie win

Fidora
Pokazuje 1 - 10 z 10 elementów
 • Czerwone wino wytrawne w  rubinowo-czerwonym kolorze. W zapachu dużo wiśni i róży oraz pieprzu, typowego dla szczepu Corvina. Bukiet jest świeży, wytrawny, miękki ale i lekko taniczny.  Na zakończeniu jest  żywe,trochę cierpkie i pieprzne.

  51,22 zł W magazynie
  W magazynie
 • Czerwone wino o mocnym rubinowym kolorze i granatowych odcieniach. Bukiet jest złożony i intensywny. Dojrzałe czerwone śliwki, przyprawy oraz suszone owoce. W smaku jest dojrzałe i gęste. Dużo wanilii i cynamonu, rodzynek oraz suszonych śliwek. Ma ciepłe i miłe zakończenie, a aromaty wina pozostają z nami na długi czas.

  165,85 zł W magazynie
  W magazynie
 • Białe wytrawne wino, o ładnym słomko-żółtym kolorze. W zapachu kwieciste i owoce tropikalne. W smaku jest mineralne, wyczuwamy jabłko, nektarynkę. Zakończenie jest pełne, eleganckie i orzeźwiające.

  39,02 zł W magazynie
  W magazynie
 • Wino jest białe ,musujące, półwytrawne o jasno-słomkowym kolorze, przejrzyste. W zapachu można wyczuć białe kwiaty i jabłka.  W smaku jest owocowe, lekko aromatyczne i eleganckie z nutami owoców tropikalnych. Zakończenie jest świeże, czyste i mineralne.

  39,02 zł W magazynie
  W magazynie
 • Jet to białe wytrawne wino, o słomkowym kolorze. W zapachu jest aromatyczne, wyczuwamy gruszkę i białe kwiaty. Na podniebieniu owoce tropikalne i skórka z cytrynu. Wino jest rześkie i mineralne z łagodną kwasowością.

  34,15 zł W magazynie
  W magazynie
 • 29,27 zł W magazynie
  W magazynie
 • Wytrawne czerwone wino o ładnym rubinowym kolorze. W zapachu jest młode i owocowe z nutką czarnego bzu. W smaku wyczuwamy młodą wiśnie oraz borówki. Na zakończeniu jest świeże, różane i lekko kwasowe. Doskonałe do różnorakich potraw.

  30,08 zł W magazynie
  W magazynie
 • Czerwone wino wytrawne w  rubinowo-czerwonym kolorze z granatowymi odcieniami. W zapachy dużo czerwonych owoców: czerwona porzeczka, żurawina i czerwona śliwka oraz pikantne aromaty. Smak ujawnia nam zbalansowane dębu, egzotycznych przypraw wanilii i czarnego pieprzu. Na zakończeniu jest harmonijne i aksamitne z niewielka ilością tanin

  79,67 zł Oczekiwanie na dostawę
  Oczekiwanie na dostawę
 • Wino  białe ,musujące, półsłodkie o słomkowym kolorze, przejrzyste. W zapachu wyczuwalne aromaty kwiatów drzewa pomarańczowego, cytrusów oraz szałwii . W smaku jest pełne i dojrzałe. Tropikalne owoce przeplatają się z mineralnością i orzeźwiającą lekką  kwasowością. Zakończenie jest eleganckie i zbalansowane.

  38,21 zł W magazynie
  W magazynie
 • Czerwone wino o słodkim smaku. Posiada intensywny rubinowy kolor z purpurowymi odcieniami. Bukiet jest złożony i intensywny. Aromaty czarnej wiśni migdałów oraz egzotycznych przypraw. W smaku intensywnie przebijają się owoce nie tylko wiśni ale również suszonej śliwki i cynamonu. Zakończenie jest wyważone łagodne i długie.

  105,69 zł W magazynie
  W magazynie
Pokazuje 1 - 10 z 10 elementów
Product successfully added to the product comparison!
Ta strona używa plików cookie w celu optymalizacji i ułatwienia dostępu do naszej strony internetowej. Dalsze korzystanie z tej witryny internetowej oznacza akceptację tego stanu rzeczy. Możesz osobiście zarządzać tym, jakie i przez jakie witryny pliki cookie mogą być implementowane na Twoim urządzeniu. W celu zapoznania się ze szczegółami kliknij odnośnik - Więcej informacji