Największy wybór win ekologicznych w Polsce!

Kategorie win

Das Quintas
Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów
 • Młode, świeże wino koloru rubinowego, o ciepłych aromatach, w których wybijają się nuty dojrzałych czerwonych owoców. W ustach wykazuje żywą kwaskowatość z długim posmakiem.

  33,33 zł W magazynie
  W magazynie
 • Młode i gładkie białe wino z cytrusowymi nutami o obfitych aromatach. W ustach świeże o harmonijnym i przyjemnym finiszu.

  31,30 zł W magazynie
  W magazynie
 • Jasny kolor, kwiatowy aromat z cytrusowymi nutami z których mocno można wyczuć grejpfruta . W ustach znakomita delikatność i mineralny posmak. Posmak jest długi i świeży, gdzie potwierdzone są nuty grejpfruta.

  34,15 zł W magazynie
  W magazynie
 • Wykwintne portugalskie wino o fioletowo-czerwonym kolorze z fuksjowym brzegiem. Mocno wyczuwalne aromaty czerwonych owoców. Na podniebieniu wytrawne. ale nie nadmiernie. W smaku mocna wiśnia połączona z maliną

  34,15 zł W magazynie
  W magazynie
 • Młode i gładkie wino z aromatycznymi nutami owoców czewonych. W ustach ujawnia wspaniałą strukturę i okrągłe taniny. Na koniec możemy smakowo poczuć bardzo harmonijny i przyjemny finisz.

  23,58 zł W magazynie
  W magazynie
 • Na sam początek intensywny rubinowy kolor, potem mocno owocowy aromat z nutami czarnych owoców, białego pieprzu, wanilii i przypraw pochodzących z leżakowania w beczkach z francuskiego dębu. W ustach czuć elegancję o dobrej strukturze, miękkich taninach oraz świeżym i trwałym finiszu.

  40,24 zł W magazynie
  W magazynie
Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów
Product successfully added to the product comparison!
Ta strona używa plików cookie w celu optymalizacji i ułatwienia dostępu do naszej strony internetowej. Dalsze korzystanie z tej witryny internetowej oznacza akceptację tego stanu rzeczy. Możesz osobiście zarządzać tym, jakie i przez jakie witryny pliki cookie mogą być implementowane na Twoim urządzeniu. W celu zapoznania się ze szczegółami kliknij odnośnik - Więcej informacji