Największy wybór win ekologicznych w Polsce!

Kategorie win

Corvezzo
Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów
 • Prosecco z idealnym musowaniem. Początkowo zaczyna się od faworyzowania eleganckiego aromatu kwiatu akacji, następnie wydobywa intensywne nuty jabłka. Smak przyjemny i harmonijny, doskonały.

  37,40 zł W magazynie
  W magazynie
 • Białe delikatnie wytrawne Prosecco, z wyczuwalną słodyczą podbitą kwasowością.

  37,40 zł W magazynie
  W magazynie
 • Winogrona: 100% Pinot Grigio. Winifikacja: miękkie kruszenie i tłoczenie na zimno. Dojrzewanie: część wina w dębowej beczce.Zawartość alkoholu: 12,5% obj. Kolor: żółty, słomkowy. Zapach: Zapachy świeżo ściętego siana, ananasa, cytrusów i białych kwiatów. Smak: intensywny, świeży i miękki. Dobra trwałość.

  34,96 zł W magazynie
  W magazynie
 • Wytworny i elegancki perlage. W zapachu intensywne aromaty zielonego jabłka. Łatwe do picia wino z drobnymi bąbelkami. Niskicukier resztkowy pomaga utrzymać wytrawność w ustach.Parowanie potraw: idealne do typowych tapas lub sushi.

  39,02 zł W magazynie
  W magazynie
Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów
Product successfully added to the product comparison!
Ta strona używa plików cookie w celu optymalizacji i ułatwienia dostępu do naszej strony internetowej. Dalsze korzystanie z tej witryny internetowej oznacza akceptację tego stanu rzeczy. Możesz osobiście zarządzać tym, jakie i przez jakie witryny pliki cookie mogą być implementowane na Twoim urządzeniu. W celu zapoznania się ze szczegółami kliknij odnośnik - Więcej informacji