Największy wybór win ekologicznych w Polsce!

Kategorie win

Corvezzo
Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów
 • Różowe musujące wino o delikatnej jasnej barwie i delikatnych bąbelkach. W zapachu wyczuwalne nuty czerwonych jagód oraz kwiaty akacji. W smaku odkryjemy intensywną pikantność i aromaty poziomki i maliny, Delikatna kwasowość na wykończeniu balansuje owocowe i kwiatowe aromaty.

  40,65 zł W magazynie
  W magazynie
 • W kolorze lekko słomkowe o delikatnym i świeżym smaku z eleganckimi nutami kwiatów jabłka, brzoskwini i akacji.

  40,65 zł W magazynie
  W magazynie
 • Słomkowy żółty ze złotymi refleksami; dobry i trwały perlage. Nos jest wyrażony nutami zielonego jabłka i cytrusów oraz nutami kwiatów akacji. Na podniebieniu wykazuje przyjemną kwasowość, dobry smak i piękną harmonię.

  52,85 zł W magazynie
  W magazynie
 • Pinot Grigio o słomkowym kolorze. W nosie od razu wyróżnia się wyraźna nuta brzoskwini, cytrusów i białych kwiatów. Smak jest świeży i pikantny, ale dobrze zbalansowany.

  39,02 zł W magazynie
  W magazynie
 • 41,46 zł W magazynie
  W magazynie
 • Wino  białe ,musujące, wytrawne o ładnym słomkowym kolorze, niefiltrowane. W zapachu wyczuwalne aromaty żółtego jabłka, brzoskwini oraz cytrusów. W smaku jest smaczne, owocowe ,z delikatnymi bąbelkami. Na zakończeniu jest wytrawne, mineralne i  lekkie z wyczuwalną nutką skórki z chleba.

  39,84 zł W magazynie
  W magazynie
 • Musujące i półwytrawne wino o lekkich bąbelkach i przyjemnym jasno żółtym kolorze. W nosie owocowe aromaty złotego jabłka oraz słodkie niuanse kwiatów jaśminu i miodu akacjowego. W smaku owoce tropikalne i egzotyczne przyprawy. Zakończenie jest zrównoważone i świeże.

  42,28 zł W magazynie
  W magazynie
Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów
Product successfully added to the product comparison!
Ta strona używa plików cookie w celu optymalizacji i ułatwienia dostępu do naszej strony internetowej. Dalsze korzystanie z tej witryny internetowej oznacza akceptację tego stanu rzeczy. Możesz osobiście zarządzać tym, jakie i przez jakie witryny pliki cookie mogą być implementowane na Twoim urządzeniu. W celu zapoznania się ze szczegółami kliknij odnośnik - Więcej informacji