Największy wybór win ekologicznych w Polsce!

Kategorie win

Casa de Mouraz
Pokazuje 1 - 7 z 7 elementów
 • Wyśmienite, unikalne wino. Piękny rubinowy kolor. Intensywny bukiet polnych kwiatów z nutami mandarynki, wiśni i fiołków. W smaku żywe i świeże, z bardzo eleganckimi taninami i wielką złożonością aromatu, występują także nuty suszonych ziół, śliwek, dojrzałych wiśni.

  122,00 zł W magazynie
  W magazynie
 • Wino ma intensywny bukiet ciemnych jagód, czarnej porzeczki i aromatyczne nuty kwiatowe. W smaku żywe z dojrzałymi i mocno wyczuwalnymi taninami i długim finiszem.

  58,00 zł W magazynie
  W magazynie
 • Jest to eleganckie i zuchwałe wino, o kolorze pomarańczowym z intensywnym bukietem malin, czerwonych jabłek i truskawek. Świeże, mineralne o złożonej strukturze na podniebieniu z długim finiszem.

  52,00 zł W magazynie
  W magazynie
 • To wino ma pachnący bukiet dojrzałych czerwonych owoców i jagód z kilkoma pikantnymi nutami. Posiada głębię smaku, jest bardzo przyjemne w ustach. Świeże i eleganckie z powolnym finiszem. 

  57,00 zł W magazynie
  W magazynie
 • Wino ma kolor cytrynowy. Wyczuć można delikatne aromaty zielonych jabłek i pomarańczy. Dzięki wyrazistej kwasowości, jest żywe i świeże, z trwałym finiszem.

  55,00 zł W magazynie
  W magazynie
 • To wino ma pachnący bukiet dojrzałych czerwonych owoców i jagód z kilkoma pikantnymi nutami. Jest bardzo przyjemne w smaku i posiada głębię. Jest świeże i eleganckie z powolnym finiszem.

  55,00 zł W magazynie
  W magazynie
 • Powstałe na zboczach łupkowych, wśród skał, róż skalnych, kwiatów tymianku i rozmarynu. Ma intensywny bukiet czerwonych owoców, śliwki i rozmarynu. Na podniebieniu ukazuje swój żywy charakter, z dojrzałymi i mocno wyczuwalnymi taninami oraz pikantnym finiszem. Czyste, autentyczne, złożone i eleganckie. Wino biodynamiczne, czerwone wytrawne. 

  70,00 zł W magazynie
  W magazynie
Pokazuje 1 - 7 z 7 elementów
Product successfully added to the product comparison!
Ta strona używa plików cookie w celu optymalizacji i ułatwienia dostępu do naszej strony internetowej. Dalsze korzystanie z tej witryny internetowej oznacza akceptację tego stanu rzeczy. Możesz osobiście zarządzać tym, jakie i przez jakie witryny pliki cookie mogą być implementowane na Twoim urządzeniu. W celu zapoznania się ze szczegółami kliknij odnośnik - Więcej informacji