Największy wybór win ekologicznych w Polsce!

Kategorie win

Cantina Orsogna
Pokazuje 1 - 10 z 10 elementów
 • 6,56 zł W magazynie
  W magazynie
 • Czerwone lekko wytrawne wino o ciemno fioletowej barwie. W nosie wyczuwalne aromaty kwiatowe, lukrecji oraz śliwki. W smaku odkrywamy fiołka, borówki oraz porzeczkę. Zakończenie jest wyraziste, z nutką czarnego bzu i lekkimi taninami.

  34,15 zł W magazynie
  W magazynie
 • Wytrawne czerwone wino o jasnej fioletowej barwie z ciemnymi przebłyskami. W zapachu odkrywamy borówki i wiśnie. Wino w smaku charakteryzuje się lekkością i gładkością, wyczuwalna czarna porzeczka. Zakończenie jest żywe i świeże z delikatnymi garbnikami.

  34,15 zł W magazynie
  W magazynie
 • Lekko wytrawne różowe wino o jasno wiśniowej barwie. W zapachu jest delikatne o aromatach wiśni i kwiatów. W smaku jest lekkie, wyczuwalna dojrzała czerwona porzeczka oraz świeży granat. Zakończenie jest przyjemne i pełne z posmakiem maliny.

  34,15 zł W magazynie
  W magazynie
 • Lekko wytrawne białe wino o jasno żółtej barwie ze złotymi refleksami. Na nosie odkrywamy aromaty kwiatowe, lilię i delikatne owoce tropikalne. Na podniebieniu wyczuwamy jaśmin oraz korzenne aromaty i białą brzoskwinię. Zakończenie jest wyraziste z orzeźwiającą kwasowością .

  37,40 zł W magazynie
  W magazynie
 • Białe lekko wytrawne wino o ładnej ciemno słomkowej barwie. W zapachu wyczuwamy żółte owce, skórkę z cytryny oraz świeże aromaty ziołowe. W smaku jest lekki i przejrzyste, delikatnie rumiankowe, z odrobią mirabelki. Zakończenie jest aromatyczne i pełne z niska kwasowością.

  37,40 zł W magazynie
  W magazynie
 • Wytrawne czerwone wino o ładnej ciemno wiśniowej barwie. W zapachy wyczujemy aromaty czarnych leśnych owoców oraz odrobinę egzotycznych przypraw. Na podniebieniu czarna dojrzała jagoda i porzeczka a także wanilia oraz nutka tytoniu. Zakończenie jest pełne i soczyste.

  34,15 zł W magazynie
  W magazynie
 • Wytrawne różowe wino o jasno bordowym kolorze. W zapachu odkrywamy czerwone pestkowe owoce oraz odrobinę landrynek. W smaku jest żywe i soczyste, dużo wiśni oraz delikatna truskawka. Zakończenie jest świeże i owocowe z lekką zbalansowana kwasowością.

  34,15 zł W magazynie
  W magazynie
 • Wystawne białe wino o wyrazistej zielonkawej barwie. W zapachu jest przejrzyste z nut cytrusową oraz delikatnym aromatem ziołowym. Na podniebieniu wyczuwamy białego grejpfruta oraz gruszkę i soczyste jabłko. Zakończenie jest świeże i wyraziste z dobrze zbalansowaną kwasowością.

  34,15 zł W magazynie
  W magazynie
 • Białe lekko wytrawne wino o jasno słomkowej barwie ze złotymi refleksami. W zapachy jest świeże i cytrusowe o aromacie wiosennych kwiatów. W smaku jest lekkie i orzeźwiające o aksamitnym lekko owocowym posmaku. Zakończenie jest przyjemne i łagodne.

  37,40 zł W magazynie
  W magazynie
Pokazuje 1 - 10 z 10 elementów
Product successfully added to the product comparison!
Ta strona używa plików cookie w celu optymalizacji i ułatwienia dostępu do naszej strony internetowej. Dalsze korzystanie z tej witryny internetowej oznacza akceptację tego stanu rzeczy. Możesz osobiście zarządzać tym, jakie i przez jakie witryny pliki cookie mogą być implementowane na Twoim urządzeniu. W celu zapoznania się ze szczegółami kliknij odnośnik - Więcej informacji