Największy wybór win ekologicznych w Polsce!

Kategorie win

Bodega Cornelio

Vega Vella to gama win wytwarzanych z ekologicznych winnic – zgodnie z przepisami UE dotyczącymi rolnictwa ekologicznego – po wschodniej stronie La Rioja, obszaru o bardziej śródziemnomorskim klimacie, który pomaga rozwinąć wyraźne cechy każdej odmiany i wzmocnić owocowe aromaty, aby wydobyć wszystkie ich zalety. Korzystając z lokalnych odmian, takich jak Tempranillo, Garnacha lub Graciano i Garnacha Blanca, a także międzynarodowych odmian, takich jak Sauvignon Blanc, stosują tradycyjne metody produkcji wina, przy wsparciu najnowszych technik mających na celu zachowanie aromatów każdej odmiany w celu produkcji charakterystycznych win.

Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów
  • Wytrawne wino czerwone, o intensywnym ciemno wiśniowym i przejrzystym kolorze. W zapachu wyczuwamy złożoność wina. Nuty owoców przeplatają się z lekkimi przyprawami, dębem  i suszonymi owocami. W smaku  śliwka, jeżyny, pieprz i skóra, a także lukrecja i odrobina tytoniu. Wino jest dojrzałe i doskonale wywarzone.

    147,56 zł Oczekiwanie na dostawę
    Oczekiwanie na dostawę
  • Wytrawne, czerwone wino, o pięknej głębokiej ciemno rubinowej barwie. Złożony bukiet, pełen owoców leśnych i malin, jak i delikatne nuty tymianku. W smaku soczyste jeżyny oraz dojrzała truskawka z odrobiną białego pieprzu. Zakończenie jest wyraziste z obecnością tanin, dobrą kwasowością oraz odrobina cygara.

    147,97 zł Oczekiwanie na dostawę
    Oczekiwanie na dostawę
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów
Product successfully added to the product comparison!
Ta strona używa plików cookie w celu optymalizacji i ułatwienia dostępu do naszej strony internetowej. Dalsze korzystanie z tej witryny internetowej oznacza akceptację tego stanu rzeczy. Możesz osobiście zarządzać tym, jakie i przez jakie witryny pliki cookie mogą być implementowane na Twoim urządzeniu. W celu zapoznania się ze szczegółami kliknij odnośnik - Więcej informacji