Największy wybór win ekologicznych w Polsce!

Kategorie win

Bodega Cornelio
Pokazuje 1 - 10 z 10 elementów
 • Białe wytrawne wino o ładnym jasno cytrynowym kolorze. W nosie wyczuwamy aromaty owoców tropikalnych, mango, kiwi i delikatne białe kwiaty. W smaku soczysta owocowość, ananas i nutki cytrusowe z odrobią przypraw. Wino jest pełne i aromatyczne z nutką mineralności na wykończeniu

  54,47 zł W magazynie
  W magazynie
 • Czerwone wytrawne wino p kolorze ciemno czerwonym z purpurowymi przebłyskami. W zapachu wyczuwamy intensywne aromaty dojrzałej wiśni i malin, a także suszonych owoców. W smaku jest wyraziste o aromacie czerwonych owoców, tymianku i pomidorów koktajlowych. Mocne i wyraziste zakończenie z dobrymi taninami i lekko pieprzną nutą.

  54,47 zł W magazynie
  W magazynie
 • Białe wytrawne wino o jasno żółtym kolorze z zielonymi refleksami. Bardzo aromatyczne wino łączy w sobie nuty owoców tropikalnych jak mango czy papaja, z nutami ziołowymi. Na podniebieniu lekka owocowość, brzoskwini oraz moreli, przeplata się z delikatną orzechowością wina. Zakończenie jest długie i pełne oraz doskonale wyważone.

  84,15 zł W magazynie
  W magazynie
 • Wino wytrawne, białe, o ładnej jasno słomkowej barwie z lekkimi zielonymi przebłyskami. W zapachu jest skoncentrowane ale delikatne o aromatach białych kwiatów i ciętej trawy. Na podniebieniu owoce tropikalne, mango i melon, a także biała brzoskwinia. Zakończenie jest wyważone z odrobiną świeżych cytrusów.

  128,78 zł W magazynie
  W magazynie
 • Wino wytrawne, czerwone o ciemnowiśniowej barwie. W zapachu eksplozja czerwonych owoców i leśnych jagód, a także słodkie przyprawy tropikalne. W smaku odczuwamy wanilię oraz kokos, doświadczamy dojrzałych jeżyn i delikatnych przypraw. Eleganckie i dojrzałe zakończenie oraz balans pomiędzy nutą dębowa i owocowością.

  72,36 zł W magazynie
  W magazynie
 • Czerwone wytrawne wino o ładnej ciemno czerwono-rubinowej barwie. Nos jest intensywny, o zapachu czarnych owoców oraz skóry. W smaku uderzają nas ciemne owoce, czarne jagody, lekkie przyprawy i suszona śliwka. Zakończenie jest długie i zbalansowane  z delikatnymi odcieniami ciemnej czekolady i palonego drewna.

  84,15 zł W magazynie
  W magazynie
 • Wytrawne wino czerwone, o intensywnym ciemno wiśniowym i przejrzystym kolorze. W zapachu wyczuwamy złożoność wina. Nuty owoców przeplatają się z lekkimi przyprawami, dębem  i suszonymi owocami. W smaku  śliwka, jeżyny, pieprz i skóra, a także lukrecja i odrobina tytoniu. Wino jest dojrzałe i doskonale wywarzone.

  147,56 zł W magazynie
  W magazynie
 • Wytrawne, czerwone wino, o pięknej głębokiej ciemno rubinowej barwie. Złożony bukiet, pełen owoców leśnych i malin, jak i delikatne nuty tymianku. W smaku soczyste jeżyny oraz dojrzała truskawka z odrobiną białego pieprzu. Zakończenie jest wyraziste z obecnością tanin, dobrą kwasowością oraz odrobina cygara.

  147,56 zł W magazynie
  W magazynie
 • Eleganckie czerwone wino, o intensywnym ciemno wiśniowym kolorze. W zapachu wyczuwamy intensywne i owocowe aromaty jeżyn, czarnej porzeczki i czarnego pieprzu. W smaku wino jest mocne i aromatyczne z odrobiną skóry i tytoniu, czarnej jagody i parzonej kawy. Na zakończenie dojrzałe taniny doskonale balansują złożoność wina.

  119,51 zł W magazynie
  W magazynie
 • Wytrawne czerwone wino, o ciekawym ciemno ceglanym kolorze. W zapachu wino jest delikatne z aromatami czerwonych owoców, a przede wszystkim truskawek. W smaku jest lekkie i owocowe z nutą czerwonych porzeczek i malin  oraz odrobiną czarnego pieprzu. Łagodne i aksamitne  zakończenie oraz przyjemna  kwasowość z lekkimi taninami.

  110,97 zł W magazynie
  W magazynie
Pokazuje 1 - 10 z 10 elementów
Product successfully added to the product comparison!
Ta strona używa plików cookie w celu optymalizacji i ułatwienia dostępu do naszej strony internetowej. Dalsze korzystanie z tej witryny internetowej oznacza akceptację tego stanu rzeczy. Możesz osobiście zarządzać tym, jakie i przez jakie witryny pliki cookie mogą być implementowane na Twoim urządzeniu. W celu zapoznania się ze szczegółami kliknij odnośnik - Więcej informacji