Największy wybór win ekologicznych w Polsce!

Kategorie win

Ariezzu
Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów
 • Wytrawne czerwone wino, o ładnej ciemno-wiśniowej barwie. W zapachu wyczuwamy nuty owoców leśnych i delikatne aromaty roślinne jak estragon. W smaku odkrywamy dojrzałe smaki owoców leśnych, dziką różę, jagodę  oraz delikatne aromat skory i suszonych owoców. Zakończenie charakteryzuje się łagodną taniną i delikatną kwasowością.

  54,47 zł W magazynie
  W magazynie
 • Czerwone lekko wytrawne wino o ładnej, przejrzystej ciemno-rubinowej barwie. Bukiet wina jest świeży i lekko owocowy, odznacza się nutami roślinnymi. W smaku jest żywe i rześkie, wyczuwamy czerwone owoce, truskawkę i czerwoną porzeczkę oraz nutki tytoniu i delikatny wędzony charakter. Zakończenie jest wyraziste z obecnością garbników i nutką słodyczy.

  50,41 zł W magazynie
  W magazynie
 • Wystawne białe wino o jasno słomkowym kolorze i zielonkawych refleksach. w nosie wyczuwalne zielone owoce, agrest oraz nutki kwiatowe. W smaku odkryjemy melona oraz dojrzałą brzoskwinię a także kwiaty białego bzu. Zakończenie jest soczyste z rześką kwasowością i wyczuwalną skórką z cytryny.

  45,53 zł W magazynie
  W magazynie
 • Lekko wytrawne wino o ładnej słomkowej, przejrzystej barwie. W nosie wyczuwalne owoce tropikalne, cytrusy oraz lekkie nuty roślinne. W smaku zdecydowany posmak białego grejpfruta, ananasa oraz delikatne nuty piżmowe i lekki ziołowy posmak. Zakończenie jest soczyste, cytrusowe i lekko mineralne z orzeźwiającą kwasowością.

  45,53 zł W magazynie
  W magazynie
 • Mocno wytrawne czerwone wino o głębokim ciemno rubinowym kolorze ze lekkimi czerwonymi przebłyskami. W zapachu odkrywamy ciemne owoce, borówki, lekkie skórzane i wędzone aromaty. W smaku wino jest przejrzyste i złożone. Dużo owoców leśnych, jagody oraz śliwka. Delikatne aromaty beczkowe, tytoń i cygaro. Zakończenie jest dojrzałe z pełnymi garbnikami.

  45,53 zł W magazynie
  W magazynie
Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów
Product successfully added to the product comparison!
Ta strona używa plików cookie w celu optymalizacji i ułatwienia dostępu do naszej strony internetowej. Dalsze korzystanie z tej witryny internetowej oznacza akceptację tego stanu rzeczy. Możesz osobiście zarządzać tym, jakie i przez jakie witryny pliki cookie mogą być implementowane na Twoim urządzeniu. W celu zapoznania się ze szczegółami kliknij odnośnik - Więcej informacji