Największy wybór win ekologicznych w Polsce!

Kategorie win

Wina na Prezenty

Wino istnieje w życiu człowieka od tysięcy lat. Pomimo powszechnego dostępu, wino od zawsze kojarzyło się ze statusem i pozycja społeczną. Jest synonimem elegancji, majętności oraz kultury. Dzięki szerokiemu asortymentowi jesteśmy przekonani ze znajdzie Państwo prezent dla każdego. Poniżej  propozycje na zapakowanie prezentów. Proszę zwrócić uwagę na bony prezentowe, które można podarować w ramach prezentu. Zachęcamy do buszowania po naszej stronie w celu znalezienia odpowiedniego wina. Spraw radość najbliższym i wyślij im wino na prezent. Każdą butelkę możemy  owinąć ,wedle zamówienia, naszym firmowym papierem.

Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów
 • Smak
 • Kraj
 • Szczep
 • Rocznik
 • Kolor
 • Wyczyść filtry
 • W zestawie 4 nietłukące się szklanki o pojemności 470 ml. Doskonały pomysł na przyjęcia, w podróży, do użytku domowego czy na prezent. Wszystkie produkty GOVINO są wykonane z elastycznego, pozbawionego BPA polimeru, który odpowiednio eksponuje wszystkie rodzaje win, piw i alkoholi.

  69,11 zł Oczekiwanie na dostawę
  Oczekiwanie na dostawę
 • Doskonały pomysł na przyjęcia, w podróży, do użytku domowego czy na prezent. W skład przedstawianej oferty wchodzą 4 szklanki o pojemności 240 ml, które można zmywać w zmywarce. Wszystkie produkty GOVINO są wykonane z elastycznego, pozbawionego BPA polimeru, który odpowiednio eksponuje wino, piwo i inne alkohole.

  65,04 zł Oczekiwanie na dostawę
  Oczekiwanie na dostawę
 • W zestawie jedna karafka o pojemności 830 ml i 2 kieliszki o pojemności 470 ml. Oba elementy można myć w zmywarce. Doskonały pomysł na przyjęcia w podróży lub do użytku domowego czy na prezent. Wszystkie produkty GOVINO są wykonane z elastycznego, pozbawionego BPA polimeru, który odpowiednio eksponuje wszystkie rodzaje win, piw i alkoholi.

  65,04 zł Oczekiwanie na dostawę
  Oczekiwanie na dostawę
 • Doskonały pomysł na przyjęcia i w podróży, do użytku domowego czy na prezent. W zestawie jedna karafka o pojemności 830 ml. Wszystkie produkty GOVINO są wykonane z elastycznego, pozbawionego BPA polimeru, który odpowiednio eksponuje wszystkie rodzaje win, piw i alkoholi.

  44,72 zł Oczekiwanie na dostawę
  Oczekiwanie na dostawę
Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów
Product successfully added to the product comparison!
Ta strona używa plików cookie w celu optymalizacji i ułatwienia dostępu do naszej strony internetowej. Dalsze korzystanie z tej witryny internetowej oznacza akceptację tego stanu rzeczy. Możesz osobiście zarządzać tym, jakie i przez jakie witryny pliki cookie mogą być implementowane na Twoim urządzeniu. W celu zapoznania się ze szczegółami kliknij odnośnik - Więcej informacji