Największy wybór win ekologicznych w Polsce!

Kategorie win

Wina Bez Siarczynów

Są to wina do których produkcji nie dodano siarczynów, stąd napis na etykiecie „bez dodanych siarczynów”. Dlaczego taki? Dlatego, że siarczyny są w każdym winie, które  w naturalny sposób powstają podczas procesu fermentacji. Są to wina których zawartość siarczyn nie przekraczają poziomu 10 mg/l. Tak oznaczone butelki są gwarancją, że podczas całego tworzenia wina nie zostały użyte siarczyny. Nie pryskano owoców, aby zachować ich świeżość, nie dodawano do wina, aby się nie utleniało lub trwało dłużej. Są to wina, których z reguły, nie wytwarza się do leżakowania na dłuższy okres czasu.

jakie są ceny wina bez dodanych siarczynów?

Obecnie ceny takich win znacząco nie różnią się od siebie. Ceny zaczynają się od 40 złotych w górę. Wraz z rozwojem rynku win organicznych w Polsce zapewne będziemy mogli liczyć na lekki cenowy spadek. Pamiętajmy jednak, że wytwarzanie win bez dodanych siarczynów pochłania więcej pracy ludzkiej, co jest jednym z istotnych faktorów przy ustalaniu ceny wina.

Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów
 • Smak
 • Kraj
 • Szczep
 • Rocznik
 • Kolor
 • Wyczyść filtry
 • Paxton Now, to żywe odcienie fioletu i czerwieni. Eksplozja jagód z lasu podkreślona malinami, truskawkami, morwą i śliwkami. Średnio mocny napój w stylu wina „NOW”. Jasne i świeże, czerwone owoce jagód, a następnie fantastyczne podniebienie pełne pełne żywych warstw intensywności owoców zwieńczone jedwabistymi taninami i aksamitnym wykończeniem.

  47,97 zł Oczekiwanie na dostawę
  Oczekiwanie na dostawę
 • Czerwone lekko wytrawne wino o ciemno rubinowej barwie. Świeży i owocowy w zapachu. Na podniebieniu leśne borówki i dojrzałe truskawki  nutką ziołową. Zakończenie jest soczyste i przyjemne z lekką owocowością i delikatnymi garbnikami.  

  50,41 zł Oczekiwanie na dostawę
  Oczekiwanie na dostawę
 • Posiada jasny, rubinowy kolor. Wyczuwalna pieczona czerwona papryka z wanilią komponuje się idealnie z ciemnymi aromatami wiśniowego tytoniu . Bardzo dobrze zbalansowana, ożywiająca kombinacja smakowa

  39,02 zł Oczekiwanie na dostawę
  Oczekiwanie na dostawę
 • Winogrona dojrzewały przy niższym poziomie cukru niż normalnie. To dobra wiadomość w tradycyjnie ciepłym rejonie, gdzie wysokie alkohole są normą. Duża część tej mieszanki pochodzi z chłodniejszych winnic. Wino ma doskonały kolor wraz z wyraźną pieprzną złożonością. Dobry kolor oznaczał, że wina można było wycisnąć jeszcze wcześniej do fermentacji, aby...

  39,02 zł Oczekiwanie na dostawę
  Oczekiwanie na dostawę
 • Czerwone wytrawne wino ciemnej rubinowej barwie. W zapachu aromaty czarnych owoców, bzu oraz lekkie nuty tytoniu. W smaku jest złożone i intensywne, soczysta czarna jagoda, borówka, cygaro, oraz nutka kwiatowa. Zakończenie jest dojrzałe z elegancką taniną.

  46,34 zł Oczekiwanie na dostawę
  Oczekiwanie na dostawę
Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów
Product successfully added to the product comparison!
Ta strona używa plików cookie w celu optymalizacji i ułatwienia dostępu do naszej strony internetowej. Dalsze korzystanie z tej witryny internetowej oznacza akceptację tego stanu rzeczy. Możesz osobiście zarządzać tym, jakie i przez jakie witryny pliki cookie mogą być implementowane na Twoim urządzeniu. W celu zapoznania się ze szczegółami kliknij odnośnik - Więcej informacji