Największy wybór win ekologicznych w Polsce!

Kategorie win

Wina Czerwone Wytrawne Południowa Afryka

Południowa Afryka jest w czołówce producentów wina na świecie. Posiada ponad 600 winnic, gdzie produkuje ponad miliard litrów wina, czyli prawie 4% produkcji światowej tego trunku. Korzystny klimat, który występuje na tym obszarze oraz wprowadzanie innowacyjności, nowych technologii w produkcję wzbogaca je. Efektem tego są liczne nagrody na międzynarodowych konkursach. Szczepy, które są najczęściej uprawniane to: Sauvignon Blanc, Riesling, Chardonnay, Pinotage, Chenin Blanc.  

Wina wytrawne Południowa Afryka

Charakteryzują się: jedwabistym zapachem, z nutą dojrzałych owoców. Przez intensywność gleby w tym rejonie, smak może wydawać się ziemisty. Ze względu na klimat, wina produkowane tam mają większą zawartość alkoholu. Z następujących szczepów produkuje się doskonałe i intensywne wina czerwone: Cabernet Sauvignon, Syrah (Shiraz), Pinotage, Merlot, Cinsault.

Jeżeli na etykiecie znajduje się informacja, że wino zostało wyprodukowane z określonego szczepu, to w przypadku eksportu do Unii Europejskiej, wino musi mieć, co najmniej 85% szczepu w składzie. Natomiast, jeśli chodzi o obrót wewnętrzny – 75%.

Pokazuje 1 - 7 z 7 elementów
 • Smak
 • Kraj
 • Szczep
 • Rocznik
 • Kolor
 • Wyczyść filtry
 • Wytrawne i delikatne czerwone wino o ciemno fioletowym kolorze. W zapachu średnio intensywne o aromatach czarnych owoców i kwiatów. W smaku dojrzała jeżyna oraz czarna porzeczka z delikatna pieprzna nutką . Zakończenie jest okrągłe i soczyste z lekką taniną.

  28,46 zł Oczekiwanie na dostawę
  Oczekiwanie na dostawę
 • Lekkie i wytrawne wino czerwone o ładnej jasno rubinowej barwie. W zapach jest delikatne i aromatyczne z nutkami wędzonymi, suszonych grzybów i czarnych owoców. W smaku jest wyważone pomiędzy owocowością a świeżą kwasowością i lekka nutką ziołową.

  30,89 zł Oczekiwanie na dostawę
  Oczekiwanie na dostawę
 • Wytrawne czerwone wino o jasno czerwonej barwie. W nosie ładny aromat dojrzałych czerwonych owoców oraz wiśni, a także runa leśnego. W smaku czarna jagoda oraz delikatne nuty ziemiste. Eleganckie i łagodne zakończenie o owocowym charakterze.

  30,89 zł Oczekiwanie na dostawę
  Oczekiwanie na dostawę
 • Czerwone i delikatnie wytrawne wino o ładnej ciemnorubinowej barwie. Nos jest aromatyczny z nutą wiśniowego tytoniu i lekko palonymi aromatami. W smaku czereśnia, suszone owoce, śliwka oraz aromaty dymne i dębowe. Zakończenie jest długie i wyraziste z odrobina kawowej goryczki.

  28,66 zł 38,21 zł W magazynie
  Na magazynie pozostało: 30 Butelek
  Do końca pozostało:
  W magazynie
 • Czerwone wytrawne wino ciemnej rubinowej barwie. W zapachu aromaty czarnych owoców, bzu oraz lekkie nuty tytoniu. W smaku jest złożone i intensywne, soczysta czarna jagoda, borówka, cygaro, oraz nutka kwiatowa. Zakończenie jest dojrzałe z elegancką taniną.

  40,65 zł Oczekiwanie na dostawę
  Oczekiwanie na dostawę
 • Wytrawne czerwone wino o ciemno fioletowej barwie. W nosie wyczuwamy lekkie kwiatowe aromaty czarnego bzu i fiolka. Na podniebieniu czarne owoce, jeżyny i czarna porzeczka. Zakończenie z okrągłą taniną, soczystą owocowością, i delikatną nutą ziołową.

  35,77 zł W magazynie
  W magazynie
 • Wytrawne czerwone wino o ładnej ciemnofioletowej barwie. W zapachu zdecydowane nuty czarnych owoców oraz cedru. W smaku wyczuwamy czarną porzeczkę, jagody oraz delikatną gorzką czekoladę. Zakończenie jest świeże z lekką nutą śliwkową oraz  gładką taniną.

  30,89 zł W magazynie
  W magazynie
Pokazuje 1 - 7 z 7 elementów
Product successfully added to the product comparison!
Ta strona używa plików cookie w celu optymalizacji i ułatwienia dostępu do naszej strony internetowej. Dalsze korzystanie z tej witryny internetowej oznacza akceptację tego stanu rzeczy. Możesz osobiście zarządzać tym, jakie i przez jakie witryny pliki cookie mogą być implementowane na Twoim urządzeniu. W celu zapoznania się ze szczegółami kliknij odnośnik - Więcej informacji