Największy wybór win ekologicznych w Polsce!

Kategorie win

Vega Vella, Reserva Zobacz większe

Vega Vella, Reserva

Wytrawne wino czerwone, o intensywnym ciemno wiśniowym i przejrzystym kolorze. W zapachu wyczuwamy złożoność wina. Nuty owoców przeplatają się z lekkimi przyprawami, dębem  i suszonymi owocami. W smaku  śliwka, jeżyny, pieprz i skóra, a także lukrecja i odrobina tytoniu. Wino jest dojrzałe i doskonale wywarzone.

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

147,56 zł

O winie Vega Vella Reserva 

Własne winnice położone we wschodniej Rioja, na mulistej glebie z głazami aluwialnymi, 400 m n.p.m. Znakomita ekspozycja na słońce. Rolnictwo ekologiczne od ponad 30 lat. Winnice małej produkcji i wysokiej jakości. Klimat jest śródziemnomorski z pewnymi wpływami Atlantyku i średnimi opadami 400 l/m2. Pochodzący z najstarszych winnic, w których zbieramy najlepsze winogrona. To trwałe wino zostało stworzone z myślą o potężnej strukturze, która zostanie wypolerowana wraz z dojrzewaniem i ujawnieniem jego szlachetnego pochodzenia. Uprawiane na naszych własnych winnicach. Zbiór ręczny. Najwyższa troska i kontrolowana temperatura podczas fermentacji, aby wydobyć wszystkie aromaty odmianowe. Leżakowane przez 18 miesięcy w beczkach z francuskiego dębu i kolejne 24 miesiące w butelce, aby wzmocnić idealną równowagę tego wina. 100% Tempranillo.

KolorWino czerwone
SzczepTempranillo
Pasuje doBaranina i jagnięcina, grillowane czerwone mięso, potrawy na bazie grzybów
SmakWytrawne
Typ EkologicznyOrganiczne
Kraj pochodzeniaHiszpania
RegionRioja

Kategorie

Product successfully added to the product comparison!
Ta strona używa plików cookie w celu optymalizacji i ułatwienia dostępu do naszej strony internetowej. Dalsze korzystanie z tej witryny internetowej oznacza akceptację tego stanu rzeczy. Możesz osobiście zarządzać tym, jakie i przez jakie witryny pliki cookie mogą być implementowane na Twoim urządzeniu. W celu zapoznania się ze szczegółami kliknij odnośnik - Więcej informacji