Największy wybór win ekologicznych w Polsce!

Kategorie win

Nowy

Ulterior Albillo Real Zobacz większe

Ulterior Albillo Real

O kolorze cytrynowym ze złotymi refleksami. Posiada intensywny aromat ziół, czerwonego jabłka, i subtelną nutą cynamonu, który dopełnia pigwa. W smaku jest mineralne, czuć zioła oraz czerwone jabłko. 

Więcej szczegółów

73,17 zł

ULTERIOR Albillo Real 2018 zdobył 97 punktów i platynowy medal w międzynarodowym konkursie DECANTER, uzyskując najwyższą notę za organiczne białe wino z Hiszpanii i jedno z najlepszych na świecie. Na arenie międzynarodowej tylko 8 organicznych białych win uzyskało taki sam wynik jak Ulterior: pięć z Francji, jeden z Włoch i jeden z Kanady, co plasuje to wino Manchego wśród najlepszych białych win na świecie, które również posiadają certyfikat ekologiczny.

O WINIE:

Wino to zawiera około 15% (w zależności od roku) odmiany Albillo Mayor z dłuższym cyklem. Fermentacja w 19ºC. Niewielki procent wina dojrzewa w beczkach z francuskiego dębu o pojemności 600 litrów, a reszta, podobnie jak nasi przodkowie, w glinianych słoikach po około 5000 litrów. Po butelkowaniu znajduje się w naszej piwnicy do ponad 12 miesięcy.

KolorBiałe
Rocznik2018
SzczepAlbariño
Pasuje doNiezastąpione z owocami morza i kuchnią azjatycką (dania na bazie ryżu, sushi).
SmakWytrawne
Typ EkologicznyOrganiczne
Zawartość alkoholu12%
Kraj pochodzeniaHiszpania
Temperatura Serwowania6-12°C
Pojemność0,75L

Napisz opinię

Kategorie

Product successfully added to the product comparison!
Ta strona używa plików cookie w celu optymalizacji i ułatwienia dostępu do naszej strony internetowej. Dalsze korzystanie z tej witryny internetowej oznacza akceptację tego stanu rzeczy. Możesz osobiście zarządzać tym, jakie i przez jakie witryny pliki cookie mogą być implementowane na Twoim urządzeniu. W celu zapoznania się ze szczegółami kliknij odnośnik - Więcej informacji