Największy wybór win ekologicznych w Polsce!

Kategorie win

Viognier
Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów
 • Białe wytrawne wino o ładnej słomkowej barwie z zielonkawymi przebłyskami. W zapachu odkrywamy ciekawe aromaty ziemiste i delikatnie kwiatowe. W smaku biały bez i lilia przeplatają się ze świeżą owocowością owoców tropikalnych. Zakończenie jest lekkie i przejrzyste z nutką aromatów cytrusowych.

  34,15 zł W magazynie
  W magazynie
 • Białe wytrawne wino o pięknej przejrzystej, jasno słomkowej barwie. Nos jest bardzo aromatyczny i głęboki, z nutami ziołowo-kwiatowymi. W smaku wyczujemy akację i biały bez, a także gruszkę i białą brzoskwinię. Zakończenie jest wyraziste i zdecydowane z lekką nutką owocowości.

  69,11 zł W magazynie
  W magazynie
 • Wytrawne białe wino o ładnym jasno słomkowym kolorze ze złotymi przebłyskami. W zapachu jest bardzo aromatyczne, wyczuwalne  nuty kwiatowe oraz białych owoców. Na podniebieniu  jest rześkie o smaku białej brzoskwini oraz gruszki. Zakończenie jest przyjemne i orzeźwiające z lekką nutką ziołową.

  38,21 zł W magazynie
  W magazynie
Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów
Product successfully added to the product comparison!
Ta strona używa plików cookie w celu optymalizacji i ułatwienia dostępu do naszej strony internetowej. Dalsze korzystanie z tej witryny internetowej oznacza akceptację tego stanu rzeczy. Możesz osobiście zarządzać tym, jakie i przez jakie witryny pliki cookie mogą być implementowane na Twoim urządzeniu. W celu zapoznania się ze szczegółami kliknij odnośnik - Więcej informacji