Największy wybór win ekologicznych w Polsce!

Kategorie win

Touriga-Nacional
Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów
 • Intensywny bukiet czerwonych owoców, śliwki i rozmarynu. W smaku żywe, z dojrzałymi i mocno wyczuwalnymi taninami oraz pikantnym finiszem. Czyste, autentyczne i eleganckie.

  70,00 zł W magazynie
  W magazynie
 • Pachnący bukiet dojrzałych czerwonych owoców i jagód z pikantnymi nutami. Posiada głębię smaku i zostawia przyjemne uczucie w ustach. Świeże, eleganckie z długim finiszem.

  102,00 zł W magazynie
  W magazynie
 • Wino ma intensywny bukiet ciemnych jagód, czarnej porzeczki i aromatyczne nuty kwiatowe. W smaku żywe z dojrzałymi i mocno wyczuwalnymi taninami i długim finiszem.

  58,00 zł W magazynie
  W magazynie
 • Jest to eleganckie i zuchwałe wino, o kolorze pomarańczowym z intensywnym bukietem malin, czerwonych jabłek i truskawek. Świeże, mineralne o złożonej strukturze na podniebieniu z długim finiszem.

  52,00 zł W magazynie
  W magazynie
 • To wino ma pachnący bukiet dojrzałych czerwonych owoców i jagód z kilkoma pikantnymi nutami. Posiada głębię smaku, jest bardzo przyjemne w ustach. Świeże i eleganckie z powolnym finiszem. 

  57,00 zł W magazynie
  W magazynie
 • Elegancja i świeżość. Mieszanka winorośli z przewagą ich najszlachetniejszej odmiany: Touriga-Nacional. Złożoność, aromatyczne bogactwo i długowieczność to cechy wina, które są gwarantowane!

  122,00 zł W magazynie
  W magazynie
Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów
Product successfully added to the product comparison!
Ta strona używa plików cookie w celu optymalizacji i ułatwienia dostępu do naszej strony internetowej. Dalsze korzystanie z tej witryny internetowej oznacza akceptację tego stanu rzeczy. Możesz osobiście zarządzać tym, jakie i przez jakie witryny pliki cookie mogą być implementowane na Twoim urządzeniu. W celu zapoznania się ze szczegółami kliknij odnośnik - Więcej informacji