Największy wybór win ekologicznych w Polsce!

Kategorie win

Tempranillo
Pokazuje 22 - 27 z 27 elementów
 • Trzej bracia Francisco, Javier i Luis prowadzą organiczną uprawę winorośli w swojej Bodega Parra Jimenez w Las Mesas od 20 lat. Aromaty dojrzałych owoców i przypraw. Nuty drzewne. Dość skomplikowane i trwałe. Długi finisz.

  31,71 zł W magazynie
  W magazynie
 • Czerwone wytrawne wino pochodzące z regionu Rioja. Bogate aromaty wiśni otoczone delikatną teksturą beczki świetnie współgrają z pełnym, zrównoważonym, zbalansowanym smakiem czerwonych owoców i przypraw. 

  48,78 zł W magazynie
  W magazynie
 • Czerwone wytrawne wino z regionu Rioja. Pełne, bogate aromaty wiśni i owoców leśnych. W smaku wyraziste, owocowe, dobrze zbalansowane. 

  34,15 zł W magazynie
  W magazynie
 • Co wyróżnia to wino: Organiczna odmiana Tempranillo bez siarczynów. To stare wino jest wizytówką rodziny Parra Orgánica. Wyprodukowane z najlepszych win z winogron Tempranillo w winnicy znanej lokalnie jako Cuesta Colorá. Jest to czysty przykład bezsiarkowego wina, które ma najlepsze odmiany hiszpańskiego czerwonego wina.

  28,46 zł W magazynie
  W magazynie
 • Czerwone wytrawne wio z Nawarry wyprodukowane w 100% ze szczepu Tempranillo.

  37,40 zł W magazynie
  W magazynie
 • Nuty smakowe: rubinowy kolor z wykończeniem z wiśniowym. To czerwone wino Reserva oferuje złożony nos malin, duszonej śliwki, przypraw i nut waniliowych. Bogate i delikatne na podniebieniu z wielką głębią i trwałym jedwabistym wykończeniem.

  28,46 zł Oczekiwanie na dostawę
  Oczekiwanie na dostawę
Pokazuje 22 - 27 z 27 elementów
Product successfully added to the product comparison!
Ta strona używa plików cookie w celu optymalizacji i ułatwienia dostępu do naszej strony internetowej. Dalsze korzystanie z tej witryny internetowej oznacza akceptację tego stanu rzeczy. Możesz osobiście zarządzać tym, jakie i przez jakie witryny pliki cookie mogą być implementowane na Twoim urządzeniu. W celu zapoznania się ze szczegółami kliknij odnośnik - Więcej informacji