Największy wybór win ekologicznych w Polsce!

Kategorie win

Rondinella
Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów
 • Valpolicella Ripasso Classico Superiore jest uzyskiwana przez drugą fermentację Valpolicella Classico, w kontakcie z suchymi skórkami pozostałymi z tłoczenia Amarone, bez dodawania cukru ani substancji. 

  79,67 zł W magazynie
  W magazynie
 • Valpolicella Ripasso DOC uzyskuje się w wyniku kontaktu między podstawową Valpolicella i resztkowymi osadami Amarone przez około 15/20 dni. Charakteryzuje się cięższą strukturą i długowiecznością. W porównaniu z podstawową Valpolicellą zawartość alkoholu jest wyższa, kwasowość niższa, okrągłość bardziej zaznaczona, a wartości substancji fenolowych i...

  69,11 zł W magazynie
  W magazynie
 • Amarone della Valpolicella DOCG uzyskuje się dzięki unikalnej technice, która była używana od czasów rzymskich, zwanej „appassimento”.

  161,79 zł W magazynie
  W magazynie
 • Wino Valpolicella charakteryzuje się wykorzystaniem lokalnych rodzimych odmian: Corvina, Corvinone i Rondinella

  50,41 zł W magazynie
  W magazynie
 • Valpolicella Ripasso uzyskuje się poprzez drugą fermentację wina Valpolicella w kontakcie z pozostałym osadem Amarone. 

  69,11 zł W magazynie
  W magazynie
Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów
Product successfully added to the product comparison!
Ta strona używa plików cookie w celu optymalizacji i ułatwienia dostępu do naszej strony internetowej. Dalsze korzystanie z tej witryny internetowej oznacza akceptację tego stanu rzeczy. Możesz osobiście zarządzać tym, jakie i przez jakie witryny pliki cookie mogą być implementowane na Twoim urządzeniu. W celu zapoznania się ze szczegółami kliknij odnośnik - Więcej informacji