Największy wybór win ekologicznych w Polsce!

Kategorie win

Pinot Noir
Pokazuje 1 - 14 z 14 elementów
 • Wytrawne, czerwone wino, o ciemno-porzeczkowym kolorze. W zapachu ciemne owoce leśne oraz kwiaty lukrecji. Smakuje śliwką, czarną porzeczką z odrobiną pikantności. Wykończenie jest łagodne i wyważone ale z odczuwalnymi nutkami francuskiego dębu.

  42,28 zł W magazynie
  W magazynie
 • Różowe musujące wino o delikatnej jasnej barwie i delikatnych bąbelkach. W zapachu wyczuwalne nuty czerwonych jagód oraz kwiaty akacji. W smaku odkryjemy intensywną pikantność i aromaty poziomki i maliny, Delikatna kwasowość na wykończeniu balansuje owocowe i kwiatowe aromaty.

  40,65 zł W magazynie
  W magazynie
 • Wspaniałe zapachy przypraw i owoców leśnych. Piękny jasno fioletowy kolor. Wino jest świeże w smaku z aromatami jagód i czerwonych porzeczek. Rześkie wykończenie z delikatnymi nutami dębowymi.

  66,67 zł W magazynie
  W magazynie
 • 60,16 zł W magazynie
  W magazynie
 • Dwa regiony i klimaty oraz trzy szczepy winogron w jednej butelce. Wino czerwone wytrawne o ładnej ciemno czerwonej barwie, jest złożone i dobrze zbudowane. Urzeknie nas wyważonymi aromatami owoców leśnych oraz łagodnym długim zakończeniem z nutami ziołowymi.  

  78,86 zł W magazynie
  W magazynie
 • Czerwone i delikatnie wytrawne wino o ładnej ciemnorubinowej barwie. Nos jest aromatyczny z nutą wiśniowego tytoniu i lekko palonymi aromatami. W smaku czereśnia, suszone owoce, śliwka oraz aromaty dymne i dębowe. Zakończenie jest długie i wyraziste z odrobina kawowej goryczki.

  28,66 zł 38,21 zł W magazynie
  Na magazynie pozostało: 31 Butelek
  Do końca pozostało:
  W magazynie
 • Różowe o jasnym i krystalicznym kolorze, ma wyrazisty i intensywny aromat, złożony z szerokiego bukietu i pysznego połączenia aromatów owocowych i kwiatowych. Podniebienie jest szerokie, pełne życia o zrównoważonej świeżości, dobrej kwasowości i intensywnym finiszu.

  25,20 zł W magazynie
  W magazynie
 • Niesamowitym, całkowicie elegancki, złożony i niezwykle dobry Pinot Noir z rodziny Rivetti. 

  65,85 zł Oczekiwanie na dostawę
  Oczekiwanie na dostawę
 • Wytrawne, czerwone o pięknym kolorze burgunda. W zapachu jest aromatyczne. Wyczuwamy dojrzałe owoce wiśni, czerwonych owoców oraz śliwek. Na podniebieniu jest dojrzałe i pełne. W Smaku odnajdziemy kakao i czerwoną porzeczkę. Wino ma dobre, eleganckie zakończenie z nutami skory i cedru.

  80,49 zł W magazynie
  W magazynie
 • Czerwone, wytrawne, ma ładny jasno rubinowy kolor. Wino ma bardzo ładne aromaty dojrzałych owoców i białego pieprzu oraz jesiennych liści. W smaku jest dojrzałe z nutami czerwonych porzeczek, poziomek oraz aromatami dymnymi. Na wykończeniu jest orzeźwiające  i rześkie, z wyważoną kwasowością i pozytywnie zaskakującymi taninami.

  47,97 zł W magazynie
  W magazynie
 • „Lubimy wdzięczne musowanie, aromatyczną intensywność rocznika (w większości w 2012 r.), zapachy śliwki, lekko zabarwione spalonym drewnem (élevage). W ustach struktura jest hartowana przez lotną kwasowość". Gault i Millau

  142,28 zł W magazynie
  W magazynie
 • Pinot Noir z serii “black label” leżakujące w beczce dębowej przez dziesięć miesięcy. W kolorze ciemny bursztyn, w nosie poziomki, owoce, aromaty grzybowe, fiołki. W ustach, delikatna wanilia, powidła, grzyby. Posmak karmelu.

  64,23 zł W magazynie
  W magazynie
 • Lekko wytrawne czerwone wino o jasno rubinowej barwie. W zapachu jest zbalansowane z nutami wiśni i suszonych fig. W smaku odkrywamy daktyle i nutki wanilii. Wino jest soczyste i pełne a zarazem lekkie. Przyjemne i świeże zakończenie z odrobiną przypraw.

  36,59 zł W magazynie
  W magazynie
 • Różowe i lekko wytrawne wino musujące o łagodnych bąbelkach i ładnym ciemno-malinowym kolorze. Na nosie delikatne nuty kwiatowe, jabłka oraz malin. Na podniebieniu jest świeże i przyjemne z lekkimi aromatami truskawki. Delikatne i łagodne zakończenie.

  45,53 zł W magazynie
  W magazynie
Pokazuje 1 - 14 z 14 elementów
Product successfully added to the product comparison!
Ta strona używa plików cookie w celu optymalizacji i ułatwienia dostępu do naszej strony internetowej. Dalsze korzystanie z tej witryny internetowej oznacza akceptację tego stanu rzeczy. Możesz osobiście zarządzać tym, jakie i przez jakie witryny pliki cookie mogą być implementowane na Twoim urządzeniu. W celu zapoznania się ze szczegółami kliknij odnośnik - Więcej informacji