Największy wybór win ekologicznych w Polsce!

Kategorie win

Pecorino
Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów
 • Białe wytrawne wino jasno żółtym kolorze. W zapachu jest aromatyczne i kwiatowe, jaśmin i lilie. W smaku lekka owocowość dojrzalej gruszki i soczystego jabłka, przeplata się z nutą migdałów. Zakończenie jest aromatyczne lekko kwasowe i świeże.

  43,09 zł Oczekiwanie na dostawę
  Oczekiwanie na dostawę
 • Białe wytrawne wino musujące, o ładnych jasno-żółtym kolorze i eleganckich bąbelkach. W zapachu dojrzałe pieczone jabłka, a w smaku przyprawy i nuty ziołowe. Zakończenie jest orzeźwiające z aromatami migdałowymi.

  43,09 zł W magazynie
  W magazynie
 • Lekko wytrawne białe wino o jasno żółtej barwie ze złotymi refleksami. Na nosie odkrywamy aromaty kwiatowe, lilię i delikatne owoce tropikalne. Na podniebieniu wyczuwamy jaśmin oraz korzenne aromaty i białą brzoskwinię. Zakończenie jest wyraziste z orzeźwiającą kwasowością .

  37,40 zł W magazynie
  W magazynie
Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów
Product successfully added to the product comparison!
Ta strona używa plików cookie w celu optymalizacji i ułatwienia dostępu do naszej strony internetowej. Dalsze korzystanie z tej witryny internetowej oznacza akceptację tego stanu rzeczy. Możesz osobiście zarządzać tym, jakie i przez jakie witryny pliki cookie mogą być implementowane na Twoim urządzeniu. W celu zapoznania się ze szczegółami kliknij odnośnik - Więcej informacji