Największy wybór win ekologicznych w Polsce!

Kategorie win

Mourverde
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów
  • Czerwone wytrawne wino o ciemno wiśniowej barwie z fioletowymi przebłyskami. Nos jest bogaty o aromatach ciemnych owoców, przypraw oraz czarnych oliwek. W smaku odkrywamy czarną porzeczkę i ciemna jagodę, a także pieprz i odrobinę cynamonu. Zakończenie jest pełne i soczyste z delikatnymi garbikami.

    37,40 zł W magazynie
    W magazynie
  • Wytrawne czerwone wino o głębokim ciemno rubinowym kolorze. W zapachu jest aromatyczne i wyraziste o nutach borówek, śliwki oraz przypraw. Na podniebieniu odkrywamy lekkie nuty powideł z dzikich jeżyn, lekkie aromaty ziołowe, rozmarynu oraz pieprzu. Zakończenie jest głębokie i dojrzałe z wyważonymi garbnikami i lekką owocowością.

    71,54 zł W magazynie
    W magazynie
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów
Product successfully added to the product comparison!
Ta strona używa plików cookie w celu optymalizacji i ułatwienia dostępu do naszej strony internetowej. Dalsze korzystanie z tej witryny internetowej oznacza akceptację tego stanu rzeczy. Możesz osobiście zarządzać tym, jakie i przez jakie witryny pliki cookie mogą być implementowane na Twoim urządzeniu. W celu zapoznania się ze szczegółami kliknij odnośnik - Więcej informacji