Największy wybór win ekologicznych w Polsce!

Kategorie win

Montepulciano

Montepulciano to szczep win prosto ze środkowej części Włoch. W smaku średnio mocne, ciemno-czerwone w barwie. Wina Montepulciano są powszechnie mylone z Vino Nobile de Montepulciano, regionalną nazwą wina z Sangiovese w Toskanii. Tego rodzaju czerwone wina generalnie łączą się z szeroką gamą potraw przeważnie ze względu na naturalnie podwyższoną kwasowość. Natomiast w przypadku tego wina, mocne ziołowe i tytoniowe smaki z przyczepną taniną często wymagają znacznie bogatszych i bardziej pikantnych potraw.

Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów
 • 36,59 zł W magazynie
  W magazynie
 • Wytrawne czerwone wino o jasnej fioletowej barwie z ciemnymi przebłyskami. W zapachu odkrywamy borówki i wiśnie. Wino w smaku charakteryzuje się lekkością i gładkością, wyczuwalna czarna porzeczka. Zakończenie jest żywe i świeże z delikatnymi garbnikami.

  40,65 zł W magazynie
  W magazynie
 • Wytrawne różowe wino o jasno bordowym kolorze. W zapachu odkrywamy czerwone pestkowe owoce oraz odrobinę landrynek. W smaku jest żywe i soczyste, dużo wiśni oraz delikatna truskawka. Zakończenie jest świeże i owocowe z lekką zbalansowana kwasowością.

  40,65 zł W magazynie
  W magazynie
 • Wytrawne czerwone wino o ładnej ciemno rubinowej barwie. W zapachu wyczuwamy świeże czerwone owoce oraz porzeczki. W smaku jest  rześkie z intensywną owocowością czarnych wiśni oraz migdałów. Na wykończeniu soczysta tanina oraz delikatna gorzka czekolada.

  47,15 zł W magazynie
  W magazynie
Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów
Product successfully added to the product comparison!
Ta strona używa plików cookie w celu optymalizacji i ułatwienia dostępu do naszej strony internetowej. Dalsze korzystanie z tej witryny internetowej oznacza akceptację tego stanu rzeczy. Możesz osobiście zarządzać tym, jakie i przez jakie witryny pliki cookie mogą być implementowane na Twoim urządzeniu. W celu zapoznania się ze szczegółami kliknij odnośnik - Więcej informacji