Największy wybór win ekologicznych w Polsce!

Kategorie win

Montepulciano

Montepulciano to szczep win prosto ze środkowej części Włoch. W smaku średnio mocne, ciemno-czerwone w barwie. Wina Montepulciano są powszechnie mylone z Vino Nobile de Montepulciano, regionalną nazwą wina z Sangiovese w Toskanii. Tego rodzaju czerwone wina generalnie łączą się z szeroką gamą potraw przeważnie ze względu na naturalnie podwyższoną kwasowość. Natomiast w przypadku tego wina, mocne ziołowe i tytoniowe smaki z przyczepną taniną często wymagają znacznie bogatszych i bardziej pikantnych potraw.

Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji
  • Naprawdę przyjemne czerwone wino. Od samego początku odważnie wyczuwalne owoce. Delikatne taniny, nuty ciemnych owoców i powidła śliwkowego. przyjemna kwasowość i nuta pikanterii z wytrawniejszym finiszem.

    39,02 zł Oczekiwanie na dostawę
    Oczekiwanie na dostawę
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji
Product successfully added to the product comparison!
Ta strona używa plików cookie w celu optymalizacji i ułatwienia dostępu do naszej strony internetowej. Dalsze korzystanie z tej witryny internetowej oznacza akceptację tego stanu rzeczy. Możesz osobiście zarządzać tym, jakie i przez jakie witryny pliki cookie mogą być implementowane na Twoim urządzeniu. W celu zapoznania się ze szczegółami kliknij odnośnik - Więcej informacji