Macabeo - Zielone butelki
Największy wybór win ekologicznych w Polsce!

Kategorie win

Macabeo
Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów
 • Mamy do czynienia z najbardziej ekologicznym winem z Bodegas Castaño, wyprodukowanym w 100% z winogron Macabeo uzyskanych w wyniku praktyk rolniczych, które szanują środowisko.

  28,46 zł W magazynie
  W magazynie
 • Bladożółty kolor. W nosie bardzo intensywny aromat z nutami dojrzałych białych owoców. Delikatne i trwałe musowanie. W ustach jest miękka, delikatna i dobrze wyważona. Niska kwasowość i świeżość. Dominują smaki dojrzewania, z lekką grzanką i nutą drożdży.

  32,52 zł W magazynie
  W magazynie
 • Kolor bladożółty. Aromaty świeżych cytrusów z nutą jabłka i gruszki oraz delikatną nutą mineralną. Bardzo świeże i rześkie na podniebieniu podniebienie z ananasem, cytrusami, gruszką i nutą białych kwiatów.

  26,83 zł W magazynie
  W magazynie
 • Wspaniałe białe wino z jasnożółtym odcieniem w kieliszku, produkowane z lokalnych szczepów Airen i Macabeo. Nuty kwiatowe, zielone i białe owoce, trochę cytrusów, jabłka, gruszki i banana. Wino okrągłe o orzeźwiającej kwasowości i owocowym finiszu.

  25,20 zł W magazynie
  W magazynie
Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów
Product successfully added to the product comparison!
Ta strona używa plików cookie w celu optymalizacji i ułatwienia dostępu do naszej strony internetowej. Dalsze korzystanie z tej witryny internetowej oznacza akceptację tego stanu rzeczy. Możesz osobiście zarządzać tym, jakie i przez jakie witryny pliki cookie mogą być implementowane na Twoim urządzeniu. W celu zapoznania się ze szczegółami kliknij odnośnik - Więcej informacji