Największy wybór win ekologicznych w Polsce!

Kategorie win

Macabeo

Bialy szczep winogron

Charakterystyczny smak i aromat szczepu Macabeo:

Wina z tego szczepu charakteryzują się aromatami owocowymi głownie jabłka, gruszki oraz brzoskwini. Często można wyczuć również mocne zapachy białych kwiatów.

Z czym najlepiej smakuje:

Macabeo najlepiej podawać z owocami morza, w szczególności z krewetkami oraz białymi rybami. Świetnie również pasuje do risotto.

Gdzie jest uprawiany:

Z tym szczepem spotkamy się głównie we Francji oraz Hiszpanii.

Inne nazwy na szczep Macabeo to Viura/Rioja

Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji
  • Białe lekko wytrawne wino o ładnym jasno słomkowym kolorze. Aromaty owoców tropikalnych przeplatają się z delikatnymi zapachami białych kwiatów i nutek cytrusowych. W smaku odkryjemy paletę tropikalnych owoców, brzoskwini, ananasa i marakui a także zielonych dojrzałych owoców. Zakończenie jest mineralne,soczyste i orzeźwiające z wyczuwalną skórką z limonki.

    29,67 zł Oczekiwanie na dostawę
    Oczekiwanie na dostawę
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji
Product successfully added to the product comparison!
Ta strona używa plików cookie w celu optymalizacji i ułatwienia dostępu do naszej strony internetowej. Dalsze korzystanie z tej witryny internetowej oznacza akceptację tego stanu rzeczy. Możesz osobiście zarządzać tym, jakie i przez jakie witryny pliki cookie mogą być implementowane na Twoim urządzeniu. W celu zapoznania się ze szczegółami kliknij odnośnik - Więcej informacji