Największy wybór win ekologicznych w Polsce!

Kategorie win

Glera
Pokazuje 1 - 15 z 15 elementów
 • Jasna, słomkowo-żółta barwa. Doskonałe i trwałe musowanie. Świeży, aromatyczny i elegancki smak z delikatną nutką białej brzoskwini.

  34,96 zł W magazynie
  W magazynie
 • Jasna, słomkowo - żółta barwa. Doskonałe i trwałe musowanie. Świeży, aromatyczny i elegancki smak, z delikatną nutką białej brzoskwini.

  30,89 zł W magazynie
  W magazynie
 • Zaskakuje prostotą i przejrzystością. Nie jest nachalne, ale zaprasza lekkością, świeżością i zaznaczoną perlistością. Pachnie latem, imprezą i wolnością w otoczeniu cytrusów i zielonych jabłek.

  43,90 zł W magazynie
  W magazynie
 • Słomkowo - żółta barwa ze złotymi refleksami. Delikatny aromat białych kwiatów, zielonego jabłka, banana i brzoskwini. Na podniebieniu świeże, aromatyczne i aksamitne, z nutą miodu akacjowego.

  43,90 zł W magazynie
  W magazynie
 • Jasna, słomkowa barwa. Doskonałe i trwałe musowanie. Delikatny zapach białych kwiatów, zauważalne nuty złotego jabłka, egzotycznych i cytrusowych owoców. Wino o świeżym, owocowym i eleganckim smaku.

  43,90 zł W magazynie
  W magazynie
 • Wyprzedaż

  Intensywny aromat gruszki i zielonego jabłka. Delikatna nuta kwiatów akacji i miodu. Dobra kwasowość o doskonałej równowadze.

  28,88 zł 39,02 zł Oczekiwanie na dostawę
  Oczekiwanie na dostawę
 • Jasnożółty, słomkowy kolor. Bardzo delikatny bukiet delikatnych drożdży, białych kwiatów i grejpfruta. Na podniebieniu jest świeże, aksamitne i kremowe. Idealnie zrównoważone przyjemną kwasowością.

  41,46 zł W magazynie
  W magazynie
 • Jasnoróżowy kolor z dobrym, trwałym musowaniem. Delikatne, świeże aromaty malin z nutą słodyczy. 

  30,08 zł Oczekiwanie na dostawę
  Oczekiwanie na dostawę
 • Prosecco z idealnym musowaniem. Początkowo zaczyna się od faworyzowania eleganckiego aromatu kwiatu akacji, następnie wydobywa intensywne nuty jabłka. Smak przyjemny i harmonijny, doskonały.

  37,40 zł W magazynie
  W magazynie
 • Delikatnie musujące wytrawne Frizzante pachnące jabłkiem i gruszką z lekką nutą kwiatów akacji. Jedwabiste w smaku, o dobrej soczystości i kwasowości. Wstrząśnij butelką przed otwarciem!

  39,84 zł W magazynie
  W magazynie
 • Białe delikatnie wytrawne Prosecco, z wyczuwalną słodyczą podbitą kwasowością.

  37,40 zł W magazynie
  W magazynie
 • Winogrona Glera z naszej posiadłości Civranetta "są karmione" pasmami „Caranto”, starożytnej stratyfikacji plejstoceńskiej, która składa się ze zwartych gliniastych gleb z grudkami wapiennymi.

  39,02 zł W magazynie
  W magazynie
 • Gleba w posiadłości Collagù składa się z gliny, piaskowca i margla i powstała w wyniku podniesienia prehistorycznego dna morskiego. Klimat jest świeży, z dobrymi wahaniami temperatury dobowej. Te cechy sprawiają, że wino jest żywe, mineralne, z eleganckimi aromatami cytrusów i chrupiącymi owocami. Druga fermentacja odbywa się metodą Charmat. Proces ten...

  48,78 zł W magazynie
  W magazynie
 • Winogrona Glera z posiadłości Civranetta "są karmione" pasmami „Caranto”, starożytnej stratyfikacji plejstoceńskiej, która składa się z zwartych gliniastych gleb gliniastych z grudkami wapiennymi.

  42,28 zł W magazynie
  W magazynie
 • Szczególna gleba posiadłości Civranetta, niedaleko Laguny Weneckiej, przenosi złożoną równowagę aromatów do każdego pojedynczego winogrona. Bliskość morza i dominujące wiatry nadają winogronom wyraźny smak, który zwiększa ich aromaty.

  41,46 zł W magazynie
  W magazynie
Pokazuje 1 - 15 z 15 elementów
Product successfully added to the product comparison!
Ta strona używa plików cookie w celu optymalizacji i ułatwienia dostępu do naszej strony internetowej. Dalsze korzystanie z tej witryny internetowej oznacza akceptację tego stanu rzeczy. Możesz osobiście zarządzać tym, jakie i przez jakie witryny pliki cookie mogą być implementowane na Twoim urządzeniu. W celu zapoznania się ze szczegółami kliknij odnośnik - Więcej informacji