Największy wybór win ekologicznych w Polsce!

Kategorie win

Gamay

Gamay jest szczepem winogron najbardziej znanym z tego że wytwarzane z niego są niezwykle lekkie w kolorze wina Beaujolais. Ich smak jest naprawdę lekki i przyjemny w spożyciu.

Jego najbardziej charakterystyczne smaki to czerwone wiśnie, truskawki oraz czasami nawet gotowane cukierki i banan, natomiast te dwa ostatnie istnieją dzięki winifikacji metodą maceracji węglowej.

Wina z gamay są najbardziej obecne we Francji, natomiast bardzo małą cząstkę plantacji posiada Szwajcaria oraz USA.

Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów
 • Z każdym nowym rocznikiem Perraud umacnia swoją reputację jako nadprzyrodzonej siły, z którą należy się liczyć: to jedno z czołowych stanowisk dowodzenia we Francji w zakresie organicznej/biodynamicznej uprawy winorośli; nadal posiada bardzo przystępne cenowo nieruchomości winnic; i jest domem dla wielu młodych, ambitnych vigneronów.

  139,84 zł W magazynie
  W magazynie
 • Dwa regiony i klimaty oraz trzy szczepy winogron w jednej butelce. Wino czerwone wytrawne o ładnej ciemno czerwonej barwie, jest złożone i dobrze zbudowane. Urzeknie nas wyważonymi aromatami owoców leśnych oraz łagodnym długim zakończeniem z nutami ziołowymi.  

  86,99 zł W magazynie
  W magazynie
 • Ekologiczna i biodynamiczna uprawa winorośli, 100% Gamay, rodzime drożdże, fermentacja całych pęczków, 13% ABV. Świeżość i dojrzałe wiśnie, minerały i przyprawy, jedwabiste taniny, róże i soczyste brzoskwinie, cudowna koncentracja i równowaga, bardzo dobra długość. Czysta i pyszna, natura win, wszystko na swoim miejscu.

  79,67 zł W magazynie
  W magazynie
 • Chlebowy aromat, z owocami leśnymi, liściem figowym, estragonem i bogatymi ziołami. Nawet samfir. Podniebienie jest miękkie i bujne z bogatymi czerwonymi owocami, stollenem i imbirem. Na środku talerza znajdują się maliny, czerwone porzeczki, fiołki i fioletowe owoce. Taniny są gładkie i soczyste, co prowadzi do delikatnego owocowego finiszu.

  96,58 zł W magazynie
  W magazynie
 • Wino czerwone z 40-letnich winorośli, 100% z szczepu gama. O kolorze głębokiego fioletu. W aromacie czerwone owoce z nutami kwiatów. W smaku czuć miękkie przyjemne garbniki z czerwonymi owocami. 

  87,80 zł W magazynie
  W magazynie
 • Organiczne oraz biodynamiczne francuskie wino o bardzo eleganckim oraz żywym smaku. 

  78,86 zł W magazynie
  W magazynie
Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów
Product successfully added to the product comparison!
Ta strona używa plików cookie w celu optymalizacji i ułatwienia dostępu do naszej strony internetowej. Dalsze korzystanie z tej witryny internetowej oznacza akceptację tego stanu rzeczy. Możesz osobiście zarządzać tym, jakie i przez jakie witryny pliki cookie mogą być implementowane na Twoim urządzeniu. W celu zapoznania się ze szczegółami kliknij odnośnik - Więcej informacji