Największy wybór win ekologicznych w Polsce!

Kategorie win

Corvina

Wina Corvina są najczęściej mieszane razem ze szczepami Molinara, Rondinella, Valpolicella, i Amarone. Winogrona te posiadają dość mocną grubość skórki, dzięki czemu ich waga jest większa. Corvina produkuje lekkie wina o kwiatowo - owocowym nosie z dodatkiem porzeczki, śliwki oraz czerwonej wiśni. W kolorze jest jasne i żywe. Historycznie corvina jest porównywana z Beaujolais ze względu na dużą ilość podobieństw. 

Corvina świetnie się komponuje z daniami słodkimi, salumi, oraz daniami rybnymi.

Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji
  • Czerwone wino wytrawne w  rubinowo-czerwonym kolorze. W zapachu dużo wiśni i róży oraz pieprzu, typowego dla szczepu Corvina. Bukiet jest świeży, wytrawny, miękki ale i lekko taniczny.  Na zakończeniu jest  żywe,trochę cierpkie i pieprzne.

    56,10 zł W magazynie
    W magazynie
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji
Product successfully added to the product comparison!
Ta strona używa plików cookie w celu optymalizacji i ułatwienia dostępu do naszej strony internetowej. Dalsze korzystanie z tej witryny internetowej oznacza akceptację tego stanu rzeczy. Możesz osobiście zarządzać tym, jakie i przez jakie witryny pliki cookie mogą być implementowane na Twoim urządzeniu. W celu zapoznania się ze szczegółami kliknij odnośnik - Więcej informacji