Największy wybór win ekologicznych w Polsce!

Kategorie win

Cabernet Franc

Cabernet Franc okazał się nadzwyczaj szlachetnym szczepem i produkuje bardzo dobrej jakości wina w różnych klimatach. To jest wskazówka do jego różnorodności niesamowitych smaków. Wina wykazują bardziej cierpki smak owoców oraz znacznie podwyższoną kwasowość z chłodniejszych klimatów, takich jak Dolina Loary ( Francja )i  Ontario ( Kanada ).

Jednym z najbardziej fascynujących smaków win Cabernet Franc jest rozbrajający aromat często opisywany jako papryka. W cieplejszym klimacie aromat jest nieco słodszy i przypomina pieczoną czerwoną paprykę czy czekolada z przyprawami cayenne, ale charakterystyczna dla papryczki. jest naprawdę godna uwagi.

Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów
 • Czerwone wytrawne wino o ciemno czerwonej barwie z jasnymi refleksami. W nosie wyczujemy  czerwone owoce, nuty beczkowe oraz jesienne aromaty. W smaku jest wyraziste i złożone,  pełne wiśni, tytoniu i obornika. Zakończenie jest pełne, długie z lekką taniną i odrobiną białego pieprzu.

  168,29 zł W magazynie
  W magazynie
 • Wytrawne czerwone wino o ładnej ciemnofioletowej barwie. W zapachu wyczuwamy jeżyny i ciemne owoce oraz nuty roślinne. W smaku jest świeże z soczysta kwasowością oraz posmakiem czarnych porzeczek. Zakończenie jest łagodne z soczystą taniną i nutką kakao.

  50,41 zł W magazynie
  W magazynie
 • Wytrawne czerwone wino o intensywnej ciemno rubinowej barwie z fioletowymi refleksami. W zapachu intensywne aromaty czarnych porzeczek, jeżyn i odrobiny dębu. W smaku soczyste, mocne i dojrzałe aromaty ciemnych owoców, czarnego pieprzu i skóry. Zakończenie jest długie z pełnymi taninami.  

  45,53 zł W magazynie
  W magazynie
Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów
Product successfully added to the product comparison!
Ta strona używa plików cookie w celu optymalizacji i ułatwienia dostępu do naszej strony internetowej. Dalsze korzystanie z tej witryny internetowej oznacza akceptację tego stanu rzeczy. Możesz osobiście zarządzać tym, jakie i przez jakie witryny pliki cookie mogą być implementowane na Twoim urządzeniu. W celu zapoznania się ze szczegółami kliknij odnośnik - Więcej informacji