Największy wybór win ekologicznych w Polsce!

Kategorie win

Cabernet Franc

Cabernet Franc okazał się nadzwyczaj szlachetnym szczepem i produkuje bardzo dobrej jakości wina w różnych klimatach. To jest wskazówka do jego różnorodności niesamowitych smaków. Wina wykazują bardziej cierpki smak owoców oraz znacznie podwyższoną kwasowość z chłodniejszych klimatów, takich jak Dolina Loary ( Francja )i  Ontario ( Kanada ).

Jednym z najbardziej fascynujących smaków win Cabernet Franc jest rozbrajający aromat często opisywany jako papryka. W cieplejszym klimacie aromat jest nieco słodszy i przypomina pieczoną czerwoną paprykę czy czekolada z przyprawami cayenne, ale charakterystyczna dla papryczki. jest naprawdę godna uwagi.

Product successfully added to the product comparison!
Ta strona używa plików cookie w celu optymalizacji i ułatwienia dostępu do naszej strony internetowej. Dalsze korzystanie z tej witryny internetowej oznacza akceptację tego stanu rzeczy. Możesz osobiście zarządzać tym, jakie i przez jakie witryny pliki cookie mogą być implementowane na Twoim urządzeniu. W celu zapoznania się ze szczegółami kliknij odnośnik - Więcej informacji