Największy wybór win ekologicznych w Polsce!

Kategorie win

Bonarda

Bonarda to niezwykła odmiana winogron przeznaczona do wytwarzania czerwonych win i wykazuje się ogromnym potencjałem winiarskim w Argentynie i jest uważana za drugie z kolei najważniejsze czerwone winogrono, po Malbec'u. Argentyna jest jedynym producentem tego winogrona, ze względu na warunki i dlatego też jest to wino odmianowe bez konkurencji. Kolejnym charakterystycznym czynnikiem jest to, że z powodzeniem rośnie we wszystkich regionach Argentyny, pokazując swoją niezmienną wyjątkowość w każdym z tych rejonów. Pomimo tego, że Argentyna przeważnie kojarzona jest z Malbec to jednak wachlarz możliwości pod względem smaku jest nam jak najbardziej potrzebny abyśmy mogli doświadczać coraz więcej wspaniałych odmian wyrobów winiarskich. Bonarda w wolnym, natomiast pewnym tempie ugruntowuje swoją pozycję jako doskonałe winogrono. Ten szczep z pewnością może wytwarzać niespotykane wina.

Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów
 • Lekko wytrawne czerwone wino o ładnej jasno fioletowej barwie. Wino w zapachu jest świeże z nutami leśnych owoców i aromatem kwiatów. W smaku dużo świeżości, jeżyny i dojrzałe borówki. Wino jest żywe i ma odrobine kwasowości. Zakończenie jest przyjemne i eleganckie.

  45,53 zł W magazynie
  W magazynie
 • Musujące wino półsłodkie o ładnej różanej barwie i eleganckich bąbelkach. W zapachu nuty kwiatowe roży oraz czerwone owoce truskawki. W smaku jest delikatne z wyczuwalnymi aromatami poziomki  i malin. Zakończenie jest przyjemne, świeże i rześkie oraz delikatnie owocowe ze świeżą kwasowością.

  43,09 zł W magazynie
  W magazynie
 • Wytrawne czerwone wino o ładnej ciemno czerwonej barwie . W zapachu bardzo świeża owocowość czerwonych porzeczek i jeżyn. W smaku jest żywe, z aromatami żurawiny, wiśni oraz czerwonych owoców. Zakończenie jest orzeźwiające z wyrazistą kwasowością i niewielkimi garbnikami.

  40,65 zł W magazynie
  W magazynie
Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów
Product successfully added to the product comparison!
Ta strona używa plików cookie w celu optymalizacji i ułatwienia dostępu do naszej strony internetowej. Dalsze korzystanie z tej witryny internetowej oznacza akceptację tego stanu rzeczy. Możesz osobiście zarządzać tym, jakie i przez jakie witryny pliki cookie mogą być implementowane na Twoim urządzeniu. W celu zapoznania się ze szczegółami kliknij odnośnik - Więcej informacji