Największy wybór win ekologicznych w Polsce!

Kategorie win

Airen
Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów

Katalog

 • Bladożółty, słomkowy kolor z zielonkawym odcieniem.Wyróżnia się świeżością i wyraźnym owocowym charakterem, Świeże i eleganckie z długim finiszem. Bardzo głębokie w smaku i dobrze ustrukturyzowane.

  26,02 zł W magazynie
  W magazynie
 • Białe wino wytrawne o długim finiszu i owocowych aromatach zielonego jabłka i ananasa. W smaku bardzo świeże, o lekkiej kwasowości i przyjemnych niuansach cytrusowych.

  21,14 zł W magazynie
  W magazynie
 • Świeże, miękkie, białe wino o długim finiszu. Owocowy aromat zielonego jabłka i mango. W smaku bardzo przyjazne o elastycznie miękkiej kwasowości i przyjemnych barwach cytrusowych.

  21,14 zł W magazynie
  W magazynie
 • Wyprzedaż

  Świeże, lekkie i owocowe wino o jasnożółtym kolorze z zielonymi refleksami. Jedwabiste w smaku z dobrze zbalansowaną kwasowością.

  13,66 zł 22,76 zł W magazynie
  W magazynie
 • Wino organiczne. Świeże, delikatne, białe wino wytrawne o długim finiszu. Owocowy aromat zielonego jabłka i mango. W smaku bardzo przyjazne o elastycznej miękkiej kwasowości i przyjemnych barwach cytrusowych.

  21,14 zł W magazynie
  W magazynie
 • Białe wytrawne wino wyprodukowane ze szczepu Airen

  19,51 zł W magazynie
  W magazynie
Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów
Product successfully added to the product comparison!
Ta strona używa plików cookie w celu optymalizacji i ułatwienia dostępu do naszej strony internetowej. Dalsze korzystanie z tej witryny internetowej oznacza akceptację tego stanu rzeczy. Możesz osobiście zarządzać tym, jakie i przez jakie witryny pliki cookie mogą być implementowane na Twoim urządzeniu. W celu zapoznania się ze szczegółami kliknij odnośnik - Więcej informacji