Największy wybór win ekologicznych w Polsce!

Kategorie win

Bezalkoholowe

Piwo to najpopularniejszy i najstarszy alkohol, którym od lat delektują się miłośnicy mocniejszych trunków. Ze względu na bogactwo gatunków oraz rodzajów, każdy bez problemu znajdzie idealną butelkę dla siebie. Wiele sytuacji wymaga od nas bycia w pełni trzeźwym. Alkohol nie może być spożywany przez kierowców, kobiety w ciąży, karmiące piersią bądź osoby przyjmujące leki. Nie oznacza to jednak, że całkowicie zrezygnować musimy z delektowania się wyjątkowym smakiem piwa.

Jak powstaje piwo zero?

Piwo zero powstało z myślą osobach, które nie mogą pozwolić sobie na procenty. Napój bez zawartości alkoholu etylowego zawiera chmiel, drożdże oraz słód jęczmienny. Od tradycyjnego piwa, zero różni się tym, iż podczas procesu fermentacji, który został przerwany w odpowiednim momencie, poprzez obniżenie temperatury, cukier nie przekształca się w alkohol. Wiele browarów wykorzystuje również metodę klasycznego warzenia piwa, a następnie na końcu procesu usuwa alkohol z trunku – przy wykorzystaniu ekstrakcji próżniowej lub destylacji. Piwo zero zachowuje zatem wyrazisty smak i aromat, chociaż całkowicie pozbawione jest procentów. Spoglądając na kufel wypełniony trunkiem, nie jesteśmy w stanie odróżnić zawartości zeroj od piwa tradycyjnego.

Rodzaje piwa zero

Sklep z piwem zero Zielone Butelki oferuje bogaty asortyment trunków. Współpracujemy z browarami zagranicznymi oraz polskimi, dostarczając naszym klientom wyselekcjonowane produkty wysokiej jakości. Wysokiej klasy surowce użyte do produkcji sprawiają, iż piwo zero nie traci swojej goryczki i lekkiej słodkości. Nieustannie poszerzamy naszą ofertę o nowe smaki, tak aby w pełni zadowolić nawet najbardziej wymagających klientów. Istnieje wiele gatunków piwa zerogo – np. lager, radler, witbier, porter, jasne, ciemne, pszeniczne bądź z dodatkiem owoców lub lemoniady.

Warto jest pomyśleć o piwie zero podczas przygotowywania przyjęcia rodzinnego, spotkania towarzyskiego czy uroczystości zaślubin. Na pewno ucieszymy gości, którzy nie mogą pozwolić sobie na delektowanie się smakiem piwa alkoholowego. Alternatywa w postaci piwa zerogo sprawi, że goście nie będą musieli rezygnować z picia piwa w towarzystwie. Osoby dbające o linie ucieszy informacja, iż piwo zero jest znacznie mniej kaloryczne niż klasyczne.

Sklep z piwem zero Zielone Butelki oferuje piwa zero o niepowtarzalnym smaku. Zróżnicowany wybór pozwala na dobranie gatunku trunku do własnych preferencji. Możemy zdecydować się na piwo o delikatnym wykończeniu lub intensywnym aromacie.

Piwo zero powinno być serwowane lekko schłodzone – do temperatury 3 bądź 13 stopni Celsjusza. Jeżeli zatem spodziewamy się gości, warto jest włożyć butelki z trunkiem na kilka godzin do lodówki przed planowanym rozpoczęciem przyjęcia.

Piwo zero zdrowsze od tradycyjnego

Dodatkowym atutem piwa zerogo jest fakt, iż jest ono znacznie zdrowsze niż trunek z zawartością procentów. Wypicie tradycyjnego piwa wiąże się z obniżeniem zdolności koncentracji czy sprawności funkcjonowania układu nerwowego. Zdarza się zatem, iż spożycie nawet niewielkiej ilości alkoholu spowodować może zaburzenia wzrokowe, słuchowe lub ruchowe. Nigdy nie mamy pewności, jaka dawka alkoholu może nam zaszkodzić. Każdy organizm jest inny, warto zatem pamiętać o szczególnej ostrożności. Tradycyjny alkohol prowadzić może również do uzależnienia, schorzeń przewodu pokarmowego czy trwałego uszkodzenia mózgu.

Wybierając piwo zero, nie narażamy się na ryzyko powyższych konsekwencji. Skład trunku oparty jest na roślinnych składnikach. Zaletą piwa zerogo jest zawartość w nim aminokwasów oraz składników mineralnych – potasu, fosforu, magnezu oraz sodu.

Trunki bez zawartości procentów zyskują coraz większą popularność. Wiele osób świadomie rezygnuje z alkoholu, nie tylko dlatego, że nie może sobie na niego pozwolić. Świadomość społeczeństwa odnośnie zdrowego trybu życia rośnie z każdym rokiem. Zbilansowana dieta w połączeniu z aktywnością fizyczną dodaje nam energii i witalności. Alkohol zaburza funkcjonowanie naszego organizmu, dlatego sportowcy oraz osoby, chcące żyć zdrowo, rezygnują z alkoholu. Wówczas sięgnąć mogą po smukłą butelkę napoju piwnego bez zawartości procentów.

Sklep z piwem zero Zielone Butelki poleca się na każdą okazję. Oferujemy doskonałej jakości trunki z całego świata. Wybierz się w podróż po piwnym świecie, całkowicie wolnym od procentów!

 

Product successfully added to the product comparison!
Ta strona używa plików cookie w celu optymalizacji i ułatwienia dostępu do naszej strony internetowej. Dalsze korzystanie z tej witryny internetowej oznacza akceptację tego stanu rzeczy. Możesz osobiście zarządzać tym, jakie i przez jakie witryny pliki cookie mogą być implementowane na Twoim urządzeniu. W celu zapoznania się ze szczegółami kliknij odnośnik - Więcej informacji