Największy wybór win ekologicznych w Polsce!

Kategorie win

Oliwy

Biodynamiczna i wegańska Oliwa z Oliwek zbieranych nawet z 100-letnich drzewek i tłoczona na zimno. Głęboki smak i aromat, a zatem doskonały dodatek nie tylko do sałatek czy dressingów, dobrze sprawdza się jako prezent lub po prostu dodatek do twojego ulubionego pieczywa i oczywiście wina!

Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów
  • Oliwa produkowana z pierwszych oliwek, z odmian o nazwie Aberquina, Grosal oraz Picual.  Wyczuwalne dojrzałe aromaty owocowe z nutą zielonego pomidora i dzikich aromatycznych ziół.

    47,97 zł Oczekiwanie na dostawę
    Oczekiwanie na dostawę
  • Oliwa produkowana z pierwszych oliwek, z odmian o nazwie Aberquina (50%) i Picual (50%).  Gęsty, zrównoważony olej, z nutą goryczy, bogaty w smaku. Nuty zielonego pomidora, jabłka i świeżych ziół dodające świeżości. Intensywny i świeży aromat. 

    60,98 zł Oczekiwanie na dostawę
    Oczekiwanie na dostawę
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów
Product successfully added to the product comparison!
Ta strona używa plików cookie w celu optymalizacji i ułatwienia dostępu do naszej strony internetowej. Dalsze korzystanie z tej witryny internetowej oznacza akceptację tego stanu rzeczy. Możesz osobiście zarządzać tym, jakie i przez jakie witryny pliki cookie mogą być implementowane na Twoim urządzeniu. W celu zapoznania się ze szczegółami kliknij odnośnik - Więcej informacji