Największy wybór win ekologicznych w Polsce!

Kategorie win

Oferty dla firm

prezenty-swiateczne-dla-pracownikow

Degustacje dla firm? Szkolenia? Prezenty?

To wszystko znajdziesz w sklepie z winami Zielone Butelki. Pamiętaj dla nas nie ma rzeczy niemożliwych! Chętnie przyjmujemy wyzwania.

PREZENTY

Wino to idealny pomysł na prezenty dla swoich pracowników oraz wzmacnianie relacji biznesowych z swoimi partnerami. Doceń i wyróżnij swoich pracowników i klientów, podarowując im dobrej jakości wina z ekologicznych upraw. Możesz wybrać dowolne wina z naszej oferty i do tego dobrać aż trzy dodatki, do wyboru są: kawy, różnorodne herbaty, bakalie, czekolady, świeczki, bukieciki, miody, powidła, kremy i liofilizowane owoce.  Wszystkie produkty które oferujemy są  wysokiej jakości. Posiadamy możliwość brandowania opakowań.

DEGUSTACJE

Zorganizuj dla swoich pracowników niesamowity wieczór w otoczeniu pysznego wina i smacznych tapasów. Warsztaty z degustacji wina to świetna forma spędzania ze sobą czasu i pogłębiania relacji. Nie od dziś wiadomo że wina sprzyjają rozmową. Degustacja jest prowadzone przez naszego Somaliera, który oprowadzi was po winnicach z najdalszych zakątków świata.

DEGUSTACJA ONLINE

Twoi pracownicy/klienci pochodzą z różnych części kraju? 

W takiej sytuacji najlepszym wyborem jest degustacja online! Dobieramy specjalnie dla Państwa wina i wysyłamy je wraz z kartami degustacyjnymi. Tego typu spotkania mogą zostać zorganizowane zarówno dla małych grup jak i grup liczących sobie 100 osób, jest możliwość poprowadzenia całości w języku angielskim. Używamy powszechnie znanych programów które są szybkie i proste w użyciu. Umożliwiają aktywne uczestniczenie w degustacji i dyskusjach na temat wina. Dodatkowo łączymy się z różnymi winnicami z Europy które na żywo oprowadzą nas po swojej winnicy.

SZKOLENIA

Dobrze wyszkolony pracownik to gwarantowany sukces w twoim biznesie! Po naszym szkoleniu będzie miał wiedzę praktyczną z zakresu serwowania wina oraz doboru do potraw. Nasze szkolenie jest zakończone testem oraz poczęstunkiem dla uczestników.

 

Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów
Product successfully added to the product comparison!
Ta strona używa plików cookie w celu optymalizacji i ułatwienia dostępu do naszej strony internetowej. Dalsze korzystanie z tej witryny internetowej oznacza akceptację tego stanu rzeczy. Możesz osobiście zarządzać tym, jakie i przez jakie witryny pliki cookie mogą być implementowane na Twoim urządzeniu. W celu zapoznania się ze szczegółami kliknij odnośnik - Więcej informacji