Największy wybór win ekologicznych w Polsce!

Kategorie win

Oferty dla firm

Prezenty w opakowaniach ozdobnych dla firm

Degustacje dla firm? Szkolenia? Prezenty? To wszystko znajdziesz w sklepie z winami Zielone Butelki. Od kilku lat prowadzimy degustacje połączone z integracją pracowników, prowadzimy również specjalne szkolenia dla pracowników gastronomii. Pamiętaj dla nas nie ma rzeczy niemożliwych! Chętnie przyjmujemy wyzwania.

PREZENTY DLA PRACOWNIKÓW

Wino to idealny pomysł na prezenty dla swoich pracowników oraz wzmacnianie relacji biznesowych z swoimi partnerami. Doceń i wyróżnij swoich pracowników i klientów, podarowując im dobrej jakości wina z ekologicznych upraw. Możesz wybrać dowolne wina z naszej oferty i do tego dobrać aż trzy dodatki, do wyboru są: kawy, różnorodne herbaty, bakalie, czekolady, świeczki, bukieciki, miody, powidła, kremy i liofilizowane owoce.  Wszystkie produkty które oferujemy są  wysokiej jakości. Posiadamy możliwość brandowania opakowań.

DEGUSTACJE

Zorganizuj dla swoich pracowników niesamowity wieczór w otoczeniu pysznego wina i smacznych tapasów. Warsztaty z degustacji wina to świetna forma spędzania ze sobą czasu i pogłębiania relacji. Nie od dziś wiadomo że wina sprzyjają rozmową. Degustacja jest prowadzone przez naszego Somaliera, który oprowadzi was po winnicach z najdalszych zakątków świata.

DEGUSTACJA ONLINE

Twoi pracownicy/klienci pochodzą z różnych części kraju? 

W takiej sytuacji najlepszym wyborem jest degustacja online! Dobieramy specjalnie dla Państwa wina i wysyłamy je wraz z kartami degustacyjnymi. Tego typu spotkania mogą zostać zorganizowane zarówno dla małych grup jak i grup liczących sobie 100 osób, jest możliwość poprowadzenia całości w języku angielskim. Używamy powszechnie znanych programów które są szybkie i proste w użyciu. Umożliwiają aktywne uczestniczenie w degustacji i dyskusjach na temat wina. Dodatkowo łączymy się z różnymi winnicami z Europy które na żywo oprowadzą nas po swojej winnicy.

SZKOLENIA DLA TWOICH PRACOWNIKÓW

Dobrze wyszkolony pracownik to gwarantowany sukces w twoim biznesie! Po naszym szkoleniu będzie miał wiedzę praktyczną z zakresu serwowania wina oraz doboru do potraw. Nasze szkolenie jest zakończone testem oraz poczęstunkiem dla uczestników.

VOUCHERY

W ramach różnych akcji, wystawiamy również specjalne vouchery na dowolne kwoty do zrealizowania w naszym sklepie. 

Product successfully added to the product comparison!
Ta strona używa plików cookie w celu optymalizacji i ułatwienia dostępu do naszej strony internetowej. Dalsze korzystanie z tej witryny internetowej oznacza akceptację tego stanu rzeczy. Możesz osobiście zarządzać tym, jakie i przez jakie witryny pliki cookie mogą być implementowane na Twoim urządzeniu. W celu zapoznania się ze szczegółami kliknij odnośnik - Więcej informacji