Największy wybór win ekologicznych w Polsce!

Kategorie win

Degustacja win

Zapraszamy na nasze co miesięczne degustacje 60 minut dookoła świata. W obecnej chwili odbywają się one w systemie on-line na platformie Jitsi. Jak to działa? Wy zamawiacie degustacje a my dostarczamy próbki wina po 100 ml każde. Wspólnie łączymy się na platformie a wytwórca wina wirtualnie oprowadzi nas po winnicy. Poznajemy historię miejsca, rodziny i wina. Zobaczymy jak rosną winogrona, gdzie przebiega proces fermentacji i odkryjemy tajemnicę piwnic. Wszystko to w zaciszu domowego ciepła z wybraną selekcją pysznych win. Dołącz do wspólnej podroży i odkrywaj wspaniały świat wina. Zapraszamy!!!

Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów
 • Gotów na wycieczkę do Włoch? Nasz sommelier zabierze nas prosto do Andaluzji. Gdzie na naszym spotkaniu zapoznacie się z winnicą Cantina Orsogna. Poznacie również tajniki degustacji wina. Na każdego z uczestników będzie czekać 5 różnych win do spróbowania, nie zabraknie również pysznych bagietek oraz oliwy.

  48,78 zł W magazynie
  W magazynie
 • Gotów na wycieczkę do Włoch? Nasz sommelier zabierze nas prosto do Andaluzji. Gdzie na naszym spotkaniu zapoznacie się z Włoską winnicą Cantina Orsogna. Poznacie również tajniki degustacji wina. Na każdego z uczestników będzie czekać 5 różnych win do spróbowania, nie zabraknie również pysznych bagietek oraz oliwy.

  81,30 zł W magazynie
  W magazynie
 • Nie wiesz gdzie zabrać swoją drugą połówkę na walentynki? Co powiesz na kolacje przy świecach, z winem i sushi? Nasz sommelier wprowadzi cię w tajniki degustacji wina oraz łączenia wina z jedzeniem. Na każdego z uczestników będzie czekać sześć win. W tym 5 białych i jedno różowe musujące które idealnie komponuje się z sushi!

  73,17 zł W magazynie
  W magazynie
 • Nie wiesz gdzie zabrać swoją drugą połówkę na walentynki? Co powiesz na kolacje przy świecach, z winem i sushi? Nasz sommelier wprowadzi cię w tajniki degustacji wina oraz łączenia wina z jedzeniem. Na każdego z uczestników będzie czekać sześć win. W tym 5 białych i jedno różowe musujące które idealnie komponuje się z sushi które dla was wybraliśmy!

  130,08 zł W magazynie
  W magazynie
Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów
Product successfully added to the product comparison!
Ta strona używa plików cookie w celu optymalizacji i ułatwienia dostępu do naszej strony internetowej. Dalsze korzystanie z tej witryny internetowej oznacza akceptację tego stanu rzeczy. Możesz osobiście zarządzać tym, jakie i przez jakie witryny pliki cookie mogą być implementowane na Twoim urządzeniu. W celu zapoznania się ze szczegółami kliknij odnośnik - Więcej informacji