Największy wybór win ekologicznych w Polsce!

Kategorie win

Metody wysyłki

Zapraszamy do zapoznania się z metodami wysyłki dostępnymi w sklepie zielonebutelki.pl. W celu ustalenia nietypowych form wysyłki prosimy o kontakt: sklep@zielonebutelki.pl lub pod numerem telefonu: 58 506 59 59.

Kurier FedEx

Zamówienia na terenie Polski wysyłamy kurierem FedEx. Zamówienie dostarczane jest w ciągu 24h jeżeli złożone było przed godziną 12:00. Zamówienia złożone po godzinie 12:00 będą wysyłane następnego dnia roboczego, lub do 7 dni roboczych w wypadku dużej ilości zamówień.

Full Serwis Kurier Miejski

Zamówienia złożone do godziny 12 na terenie Trójmiasta i okolic: Wejherowo, Reda, Rumia, Pruszcz Gdański, Kowale, Straszyn, dostarczane są tego samego dnia, lub do 7 dni roboczych w wypadku dużej ilości zamówień.

Odbiór osobisty

Zapraszamy do odwiedzenia naszego sklepu stacjonarnego. Możliwy odbiór nawet tego samego dnia!

Koszty dostawy:

1.    Wysyłka w kwocie 25 zł – zamówienie przy płatności z góry

2.   Wysyłka pobraniowa w kwocie 30 zł 


Product successfully added to the product comparison!
Ta strona używa plików cookie w celu optymalizacji i ułatwienia dostępu do naszej strony internetowej. Dalsze korzystanie z tej witryny internetowej oznacza akceptację tego stanu rzeczy. Możesz osobiście zarządzać tym, jakie i przez jakie witryny pliki cookie mogą być implementowane na Twoim urządzeniu. W celu zapoznania się ze szczegółami kliknij odnośnik - Więcej informacji