Największy wybór win ekologicznych w Polsce!

Kategorie win

Winiarnia Gdańsk - Zielone Butelki

Coraz więcej Polaków pije wina, doceniamy ich aromaty i nuty zapachowe. To cieszy, ponieważ światowy przemysł winiarski się rozwija i notuje spory progres. Dlaczego warto udać się do winiarni i spróbować tych trunków?


Powodów jest wiele: różnorodność, bogactwo smaku, idealny trunek do obiadu i nie tylko. Wina produkowane są na całym świecie, przez co każde z nich posiada swój unikatowy aromat. Jednak opowiedzmy trochę o naszych, polskich winach, które również można znaleźć w naszej winiarni w Gdańsku.


Odwiedź naszą winiarnię i wypróbuj polskiego wina

Trudno będzie pewnie w to uwierzyć, lecz w dawnych czasach polskie wina uchodziły za jedne z lepszych. Trend ten zmienił się, gdy odkryto, że wina taniej importować, niż drożej produkować. Poznano wtedy nowe odmiany szczepów, inne aromaty i smaki. Tak właśnie nasze rodzime trunki odeszły w zapomnienie. Obecnie możemy zauważyć coś w rodzaju renesansu polskiego przemysłu winiarskiego oraz co ważniejsze – powrócenie mody na polskie wina. Produkujemy doskonałe czerwone wina, które aromatem konkurują z najlepszymi winami świata. Mamy swój rodzimy szczep o nazwie Jutrzenka, który daje wyraziste białe odmiany tego trunku. Rozwinęła się też produkcja win musujących oraz różowych.

Odwiedź naszą winiarnię Zielone Butelki w Gdańsku i wypróbuj win zarówno z Polski, jak i innych zakątków świata!


Product successfully added to the product comparison!
Ta strona używa plików cookie w celu optymalizacji i ułatwienia dostępu do naszej strony internetowej. Dalsze korzystanie z tej witryny internetowej oznacza akceptację tego stanu rzeczy. Możesz osobiście zarządzać tym, jakie i przez jakie witryny pliki cookie mogą być implementowane na Twoim urządzeniu. W celu zapoznania się ze szczegółami kliknij odnośnik - Więcej informacji