Największy wybór win ekologicznych w Polsce!

Kategorie win

Imprezy integracyjne w Gdańsku | Zielone Butelki

Jak zaplanować wyjątkową i nieszablonową kolację firmową? Sprawdź naszą propozycję na ten wieczór. Zielone Butelki polecają wyjątkowe wina do spotkań firmowych i towarzyskich.

Integracja Gdańsk – wino do kolacji nadaje jej szlachetności

Wyśmienita kolacja połączona z degustacją trunków z całego świata. Coraz więcej firm rezygnuje z typowych wyjść integracyjnych czy wyjazdów, na rzecz kolacji w swoim mieście, podczas których poznają doskonałe wina z różnych zakątków świata. Gdańskie lokale oferują organizacje imprez firmowych nawet na 100 i więcej osób. Przygotowywane jest specjalne menu spersonalizowane pod firmę i jej budżet. Oferują również muzykę na żywo, dekoracje sali oraz organizacje pokazów barmańskich czy degustacje.

Każdy znajdzie coś dla siebie w naszej karcie win. Nasi eksperci doradzą w wyborze odpowiedniej pozycji do kolacji. Nie trzeba się martwić o to, czy komuś zasmakuje takie, czy inne wino, ponieważ dobrze dobrane do kolacji z pewnością przypadnie każdemu do gustu. Wina czerwone, białe, różowe, wytrawne, słodkie czy nawet biodynamiczne oraz wina bezalkoholowe. Jak widać, rodzajów jest wiele, nawet jeżeli ktoś nie pija na co dzień alkoholu znajdzie coś dla siebie.

Jeśli chodzi o imprezy integracyjne Gdańsk oferuje wiele. Warto odchodzić od szablonów i poznawać nowe smaki, rozwijać zainteresowania. Pomysł na kolacje połączoną z degustacją wina, bądź kolacje z doskonałym winem jest inny niż typowe spotkania integracyjne. Jednak należy pamiętać o tym, aby odpowiednio dobrać trunek do okoliczności. Możliwość spróbowania unikatowych pozycji z karty win, zarówno światowych, jak i naszych polskich, sprawi, że pracownicy podczas spotkania będą zaciekawieni i zadowoleni.

Dlaczego warto wybrać wino jako temat spotkania?

Nie da się ukryć, że coraz więcej Polaków docenia smak wina. Widać to zarówno po coraz większym wyborze na sklepowych półkach, jak i po powstawaniu coraz większej ilości miejsc, gdzie można spróbować lub kupić wyjątkowe wina z całego świata.

Również winiarstwo polskie ma się coraz lepiej. Mamy mnóstwo świetnych winnic, które wytwarzają doskonałej jakości wina. Polskie wina nie są tak znane, jak inne, lecz smakami i aromatami nie odbiegają znacznie od zagranicznej konkurencji. Przez coraz większą modę na wina, istnieje bardzo duże prawdopodobieństwo, że w firmie są miłośnicy tego trunku. A przez to, że nie jest to jedynie spotkanie, aby napić się wina, lecz połączone jest z wyśmienitą kolacją – znajdą tu coś dla siebie również abstynenci lub osoby, które nie lubią smaku tego trunku.


Product successfully added to the product comparison!
Ta strona używa plików cookie w celu optymalizacji i ułatwienia dostępu do naszej strony internetowej. Dalsze korzystanie z tej witryny internetowej oznacza akceptację tego stanu rzeczy. Możesz osobiście zarządzać tym, jakie i przez jakie witryny pliki cookie mogą być implementowane na Twoim urządzeniu. W celu zapoznania się ze szczegółami kliknij odnośnik - Więcej informacji