Największy wybór win ekologicznych w Polsce!

Kategorie win

W kilku słowach o nas

Zielone butelki to przemyślany koncept winiarski, w którym sprowadzamy do Polski i sprzedajemy doskonałe wina ekologiczne z całego świata.

Nasze wina selekcjonujemy z najlepszych winnic ekologicznych, które swoją oryginalnością i doborem wyjątkowych gron tworzą szlachetne i niepowtarzalne produkty.

Podróżujemy, spotykamy się z winiarzami na różnych forach, by testować i oferować Wam naszym zdaniem najlepsze wybrane wina z Afryki, Australii, Ameryki Południowej i Europy.

W kolekcji znajdziecie wina w konwersji ekologicznej, wina organiczne, biodynamiczne wegańskie, koszerne i bez siarczynów.

Szczerze kochamy wino i staramy się prezentować́ to, co w tej dziedzinie najlepsze.

Jeśli kieliszek dobrego wina jest dla Was przyjemnością̨ zachęcamy Was do wybierania wina ekologicznego i do dbania o własne zdrowie oraz środowisko.

Niech Was głowa nie boli!
Zespół Zielone Butelki
cms-img

Product successfully added to the product comparison!
Ta strona używa plików cookie w celu optymalizacji i ułatwienia dostępu do naszej strony internetowej. Dalsze korzystanie z tej witryny internetowej oznacza akceptację tego stanu rzeczy. Możesz osobiście zarządzać tym, jakie i przez jakie witryny pliki cookie mogą być implementowane na Twoim urządzeniu. W celu zapoznania się ze szczegółami kliknij odnośnik - Więcej informacji