Notice: Only variables should be assigned by reference in /home/zieloneb/public_html/zielonebutelki.pl/plugins/system/section/section.php on line 27
Blog
niedziela, 18 czerwiec 2017 00:00

BODEGAS NELEMAN. Winnica warta uwagi.

„Valencia jest naturalnym rajem dla tworzenia doskonałych win organicznych.”  - Derrick Neleman

 

wtorek, 28 marzec 2017 00:00

TEMPORE. Winnica warta uwagi.

Podróże, to najskuteczniejszy sposób pozyskiwania przez nas produktów. Staramy się odwiedzać każde ważne miejsce na mapie świata w poszukiwaniu najlepszych win.

czwartek, 16 marzec 2017 00:00

ZIELONE winnice cz. I

Ze względu na liczne pytania oraz prośby, postanowiliśmy przygotować mini przewodnik po winnicach, z których wina dostępne są w naszym sklepie www.zielonebutelki.pl

czwartek, 23 luty 2017 00:00

Zielone Butelki na Millésime Bio!

Millésime Bio to Światowe Targi Win pochodzących z upraw ekologicznych. Pierwszy raz zostały zorganizowane już w 1993 roku przez niewielką grupę winiarzy z regionu Langwedocji-Roussillon, a teraz każdego roku gromadzą producentów z całego świata w celu poznania i degustacji wysokiej jakości win produkcji ekologicznej.

niedziela, 12 luty 2017 00:00

Najlepszy sposób na KARNAWAŁ!

Początek karnawału to, według tradycji chrześcijańskiej, Święto Trzech Króli, a środa popielcowa jest jego zamknięciem. Kulminacją i kondensacją są jego ostatnie dni - od tłustego czwartku, w którym żądzą pączki, a wtorkiem - zwanym w Polsce „śledzikiem”.

Ból głowy i wszechogarniający szum? A może „tupot białych mew”? Niestrawność oraz ogólnie złe samopoczucie zwane skutkiem dnia następnego po wypiciu nawet jednej lampki wina? Znacie to? 

Strona 1 z 2