Największy wybór win ekologicznych w Polsce!

Kategorie win

Bag in Box

Nasze wina w kartonie po 3L to świetnie sprawdzają się na spotkaniach w gronie najbliższych jak i na imprezach. Wina są dobrej jakości w przystępnych cenach. Posiadamy szeroki wybór win w kartonach czerwone białe jak i różowe. Z czerwonych win w kartonie znajdziesz u nas z takich szczepów jak: merlot, garnacha, tempranillo oraz cabernet sauvignon. Z białych win w kartonie znajdziesz sauvignin blanc, arien oraz verdejo. Posiadamy również różowe wino w kartonie garnacha rosado. Nasze wina w kartonie po otwarciu należy przechowywać maksymalnie do tygodnia czasu w lodówce.

Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji
  • Białe wytrawne, o przejrzystym lekko zielonkawym kolorze. W zapachu jest średnio intensywne, o aromatach kwiatowych i cytrusowych. W smaku wyczuwamy owoce tropikalne, białe kwiaty oraz cytrusy. Zakończenie jest rześkie i lekko mineralne.

    52,03 zł Oczekiwanie na dostawę
    Oczekiwanie na dostawę
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji
Product successfully added to the product comparison!
Ta strona używa plików cookie w celu optymalizacji i ułatwienia dostępu do naszej strony internetowej. Dalsze korzystanie z tej witryny internetowej oznacza akceptację tego stanu rzeczy. Możesz osobiście zarządzać tym, jakie i przez jakie witryny pliki cookie mogą być implementowane na Twoim urządzeniu. W celu zapoznania się ze szczegółami kliknij odnośnik - Więcej informacji