Największy wybór win ekologicznych w Polsce!

Kategorie win

Akcesoria
Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów
 • Doskonały pomysł na przyjęcia i w podróży, do użytku domowego czy na prezent. W zestawie jedna karafka o pojemności 830 ml. Wszystkie produkty GOVINO są wykonane z elastycznego, pozbawionego BPA polimeru, który odpowiednio eksponuje wszystkie rodzaje win, piw i alkoholi.

  55,00 zł W magazynie
  W magazynie
 • W zestawie jedna karafka o pojemności 830 ml i 2 kieliszki o pojemności 470 ml. Oba elementy można myć w zmywarce. Doskonały pomysł na przyjęcia w podróży lub do użytku domowego czy na prezent. Wszystkie produkty GOVINO są wykonane z elastycznego, pozbawionego BPA polimeru, który odpowiednio eksponuje wszystkie rodzaje win, piw i alkoholi.

  80,00 zł W magazynie
  W magazynie
 • W zestawie 2 kieliszki o pojemności 470 ml, które można zmywać w zmywarce. Doskonały pomysł na przyjęcia i w podróży, do użytku domowego czy na prezent. Wszystkie produkty GOVINO są wykonane z elastycznego, pozbawionego BPA polimeru, który odpowiednio eksponuje wszystkie rodzaje win, piw i alkoholi.

  35,00 zł W magazynie
  W magazynie
 • W zestawie 4 kieliszki o pojemności 350 ml, które można zmywać w zmywarce. Doskonały pomysł na przyjęcia,w podróży, do użytku domowego czy na prezent. Wszystkie produkty GOVINO są wykonane z elastycznego, pozbawionego BPA polimeru, który odpowiednio eksponuje wszystkie rodzaje win, piw i alkoholi.

  70,00 zł W magazynie
  W magazynie
 • W zestawie 4 kieliszki o pojemności 350 ml. Doskonały pomysł na przyjęcia, w podróży, do użytku domowego czy na prezent. Wszystkie produkty GOVINO są wykonane z elastycznego, pozbawionego BPA polimeru, który odpowiednio eksponuje wszystkie rodzaje win, piw i alkoholi.

  85,01 zł W magazynie
  W magazynie
 • Doskonały pomysł na przyjęcia, w podróży, do użytku domowego czy na prezent. W skład przedstawianej oferty wchodzą 4 szklanki o pojemności 240 ml, które można zmywać w zmywarce. Wszystkie produkty GOVINO są wykonane z elastycznego, pozbawionego BPA polimeru, który odpowiednio eksponuje wino, piwo i inne alkohole.

  70,00 zł W magazynie
  W magazynie
 • W zestawie 4 nietłukące się szklanki o pojemności 470 ml. Doskonały pomysł na przyjęcia, w podróży, do użytku domowego czy na prezent. Wszystkie produkty GOVINO są wykonane z elastycznego, pozbawionego BPA polimeru, który odpowiednio eksponuje wszystkie rodzaje win, piw i alkoholi.

  60,00 zł W magazynie
  W magazynie
 • GOVINO, nietłukące się szklanki koktajlowe, 2x350ml, DS. Doskonały pomysł na przyjęcia, w podróży, do użytku domowego czy na prezent. W skład przedstawianej oferty wchodzą 2 szklanki koktajlowe o pojemności 350 ml, które można zmywać w zmywarce. Wszystkie produkty GOVINO są wykonane z elastycznego, pozbawionego BPA polimeru, który odpowiednio eksponuje...

  35,00 zł W magazynie
  W magazynie
Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów
Product successfully added to the product comparison!
Ta strona używa plików cookie w celu optymalizacji i ułatwienia dostępu do naszej strony internetowej. Dalsze korzystanie z tej witryny internetowej oznacza akceptację tego stanu rzeczy. Możesz osobiście zarządzać tym, jakie i przez jakie witryny pliki cookie mogą być implementowane na Twoim urządzeniu. W celu zapoznania się ze szczegółami kliknij odnośnik - Więcej informacji